«Грошей нема, але ви тримайтесь» — тепер у форматі «УЗ-3000».
Черчилль би офігів, якби хтось запропонував йому у 1943 році зробити проїзд британською залізницею безкоштовним — і оплатити це «щастя» з державного бюджету воюючої країни.
Більше за Черчилля офігів хіба що Віталій Кличко, у якого нещодавно з бюджету Києва забрали 8 млрд грн на фінансування «Укрзалізниці», що не витягує дотувати пасажирські перевезення на тлі зафіксованих тарифів на перевезення вантажів.
А тут, виявляється, грошей стільки, що вистачає навіть на безкоштовний проїзд…
Разом із Кличком офігівають і кредитори «Укрзалізниці», більшість з яких мають офіси у Лондоні й добре пам’ятають, що сказав би офігівший Черчилль, коли компанія каже: «Грошей нема, але ви тримайтесь».
Тепер вони навряд чи повірять. От же вони — гроші.
Тому разом із Кличком і кредиторами офігіває, певно, й керівництво «Укрзалізниці», яке навряд чи брало участь у цьому креативі й не надто радіє, що обсяг пасажирських перевезень може зрости. Воно радше воліло б отримати просто державну підтримку, щоб закрити вже наявні діри, які виникають не лише через корупцію, а й переважно через економічно необґрунтовані тарифи на пасажирські перевезення та де-факто безкоштовні електрички.
А ще можуть офігіти бельгійці. Їм уся Європа розповідає, що треба розблокувати використання російських активів, бо Україні потрібні гроші на війну й іншого варіанту немає.
А тут, виявляється, Україна така заможна країна, що може влаштовувати аукціон нечуваної щедрості навіть під час війни.
Але ж звучить — «УЗ-3000».
Якась талановита людина придумала…
«Редакція «Останнього Бастіону» може не поділяти позицію авторів. Відповідальність за матеріали в розділі «Опінії» несуть самі автори.»