Created with Sketch.

В окупованому Приазов'ї росіяни змінюють етнічний склад населення

14 березня, 14:57

Найгірша ситуація склалася у чотирьох найбільших містах: Маріуполі, Бердянську, Мелітополі, Токмаку. Українців виганяються з власних осель.

Про це заявив начальник Запорізької обласної військово-цивільної адміністрації Іван Федоров, передає медіаагенція «Останній Бастіон». З його слів, завезені загарбниками чужинці вже не просто займаються відбудовою, а й отримують певні керівні посади.

Мета московитів відома, вона лишилася незмінною ще від сталінської доби: максимально зачистити від корінного українського народу тимчасово окуповані області, які заселять узбеків, таджиків, чеченців, бурятів, китайців.

«Прямо цієї миті ворог міняє етнічний склад мешканців ТОТ — завозять гастарбайтерів з усієї росії та анонсують призначення вбивць учасників «еСВеО» на керівні посади. Загарбники продовжують витискати корінних мешканців захопленої частини Запорізької області та завозити лояльне населення з еРеФії. Чергова програма, спрямована на заміну етнічного складу — «врємя гєроєв».

Вона передбачає влаштування на управлінські посади учасників так званої «спецоперації», тобто загарбницької війни РФ. Ще один проєкт — «запорожская целіна», яка передбачає переселення на ТОТ російських спеціалістів та військових з родинами. Все це уже призвело до збільшення кількості проживаючих на ТОТ саме коштом росіян. Таким чином росія формує лояльне до окупаційної влади населення та попереджає можливі протести у майбутньому», — повідомив Іван Федоров.

Своєю чергою, медіаагенція «Останній Бастіон» нагадує читачам, як нещодавно вперше із вуст російських окупантів публічно зазвучало слово «депортація». Українців виселятимуть примусово у Білорусь і Заполяр'я.

Читайте також
Брудершафт Сталіна і Гітлера у роки Голодомору: війна без оголошення
Історія
ПАРЄ визнала Голодомор 1932-1933 років геноцидом Українського народу
Політика
Перед Волинню поляками була зґвалтована Галичина
Історія
Удар по Харкову
Війна
Як срср знищував українських селян
Опінії
7 серпня 1932 року ухвалено закон «про п'ять колосків»
Історія