У Маріупольському районі набирають обертів етнічні чистки

ВІЙНА
23.11.2023, 10:52
У Маріупольському районі набирають обертів етнічні чистки

Вперше із вуст російських окупантів публічно зазвучало слово «депортація». Українців виселятимуть примусово у Білорусь і Заполяр'я.

Такі відомості з посиланням на мережу підпільників оприлюднив радник Маріупольського міського голови Петро Андрющенко. За його словами, загарбники мають на меті привласнити нерухомість українців, які не змогли втекти від окупації та залишилися виживати у зруйнованому місті.

Власникам будинків, які приглянулися чужинцям із РФ для подальшого заселення, не приховуючись обіцяють спочатку «розстріл», а потім через гру «поганий/добрий поліціянт» — депортацію. Навіть за наявності російського паспорта!

«Крім того, за моїм інсайдом у комісії з інвентаризації житла мають на меті саме виявлення потенційного підпілля та незадоволених громадян. Мова про безхазяйне майно не ведеться. Саме тому навіть зазначають власників та наявність документів без перевірки та зі слів. Просто інша, але ще більш нелюдяна мета. Судячи за все, з січня 2024 року на нас чекає якась невідома до того уродлива форма виселення наших громадян з їхніх домівок», — зазначив Петро Андрющенко.

Водночас будинки, які росія зараз зводить у Маріуполі руками таджиків і узбеків — це не житло для маріупольців, які втратили квартири, а нерухомість на продаж. Квартири у них продають росіянам за ціною 100 тисяч рублів за 1 квадратний метр.

А проте, як раніше сповіщав «Останній Бастіон», чим ближче лінія фронту до тимчасово окупованих населених пунктів Приазов'я, тим більш метушливими стають загарбники із РФ. Росіяни хизуються викраденням українських дітей на Донеччині.

Читайте також:
Війна
Російські загарбники прагнуть цілковито винищити нас, як націю. У південних і східних областях ворог суттєво посилив мобілізаційні заходи.
вчора, 08:28
Війна
Встановлено факти, коли українців кидали на підвал за фото 10-річної давнини із синьо-жовтою символікою на одязі. Ситуація погіршується.
22 липня, 08:25
Світ
Різанина в Самашки
06 квітня, 10:42
Кримінал
Найгірша ситуація склалася у чотирьох найбільших містах: Маріуполі, Бердянську, Мелітополі, Токмаку. Українців виганяються з власних осель.
14 березня, 14:57
Війна
Справжня мета Тель-Авіва – великомасштабна регіональна війна.
27 лютого, 16:13
Війна
Позов пройшов стадію юрисдикції та переходить на стадію розгляду по суті.
02 лютого, 18:20