Created with Sketch.

В Полтаві двох дезертирів засудили до 2 років в’язниці

04.11.2014, 10:07

Київський райсуд Полтави засудив двох мобілізованих до позбавлення волі строком на 2 роки кожному за дезертирство.

Про це повідомляє Українська правда з посиланням на Генеральну прокуратуру.

"Військовослужбовців взято під варту у залі суду", - сказано в повідомленні.

Військова прокуратура Полтавського гарнізону Центрального регіону України підтримала державне звинувачення у кримінальних провадженнях відносно двох солдат, призваних під час мобілізації, у вчиненні злочину за ч. 1 ст. 408 Кримінального кодексу (дезертирство).

Військовослужбовців звинуватили в тому, що на початку вересня цього року вони "з метою дезертирства" самовільно залишили розташування однієї з військових частин Полтавського гарнізону і "ухилялися від військової служби близько місяця".

Державне звинувачення запропонувало суду призначити покарання у вигляді позбавлення волі строком на 2 роки кожному.

Київський районний суд Полтави погодився з позицією військової прокуратури Полтавського гарнізону – і призначив військовослужбовцям таке покарання, повідомляє Генпрокуратура.

Раніше, 31 жовтня в Дніпропетровській області інших двох військовослужбовців-дезертирів було засуджено до 7 років позбавлення волі кожного.


Читайте також
Служки сіоністів вимагають повернути українців
Полтава
З будівлі ратуші польського Любліна зняли прапор України
Полтава
Ціни на пальне 1 червня 2026. Скільки коштують бензин, дизель та газ на АЗС.
Полтава
Не дайте вбити «Ворсклу». Бо це вже не про футбол - це про Полтаву
Полтава
Невсеремось, браття! Невсеремось!
Полтава
Екоцид у центрі Полтави
Полтава