Created with Sketch.

В Росії після отримання вакцини "Супутник V" померло щонайменше 4 людини

13.04.2021, 14:45
Фото: Українська правда

Російська вакцина від коронавірусу косить життя місцевих рабів.

Четверо людей померли після отримання російської вакцини "Супутник V". Ще 6 осіб в критичному положенні.
 
Ці часткові дані, які вдалося виявити всупереч цензурі в РФ, наводить Європейське агентство з лікарських засобів (EMA) в Амстердамі.

Правдивість інформації офіційно підтвердив Денис Логунов, старший вірусолог науково-дослідного інституту епідеміології та мікробіології імені академіка Гамалії в Москві, який розробив Sputnik V.

"Я запитав інформацію про цю справу і ... отримав відповідь. Ця справа не є фальшивою", – сказав він у відповіді для EUobserver, говорячи про 51-річну жінку, яка раптово померла після того, як отримала другу дозу "Супутника".

Відділ моніторингу Останнього Бастіону.


 

Читайте також
За пересилання повідомлень у месенджерах можуть притягнути до кримінальної відповідальності
Політика
Ціни на пальне 3 червня 2026: скільки коштують бензин, дизель та газ на АЗС
Політика
Ціни на пальне 1 червня 2026. Скільки коштують бензин, дизель та газ на АЗС.
Полтава
Як оскаржити рішення ВЛК у 2026 році: покрокова інструкція для військовозобов’язаних
Війна
Прогноз погоди на тиждень 25–31 травня 2026 року
Життя
Прогноз погоди на тиждень 4 – 10 травня 2026 року
Життя