Created with Sketch.

В Україні відсутня глибинна корупція? Слуги урода будуть захищати депутатів-корупціонерів

06.05.2024, 17:17

Арахамія запропонував депутатам взяти «слугу урода» Клочка на поруки

Голова парламентської фракції «Слуга народу» Давид Арахамія запропонував народним депутатам взяти на поруки «слугу» Андрія Клочка, підозрюваного в незаконному збагаченні.

Про це повідомляє УП.

За словами джерел УП, Арахамія у робочому чаті запропонував депутатам взяти підозрюваного Клочка на поруки. Відповідну заяву він завантажив у систему електронного документообігу (СЕДО).

Депутати гарантують, що Клочко не уникатиме слідства і нікуди не втече.

Наразі звернення підписали 15 депутатів. У «слузі урода» прогнозують, що загалом буде близько 40 підписів.

Національне антикорупційне бюро і Спеціалізована антикорупційна прокуратура 2 травня повідомили про підозру в незаконному збагаченні народному депутату від «слуги урода» Андрію Клочку.

За версією слідства у 2020-2021 роках він набув у власність активи загальною вартістю 25 млн грн, хоча офіційний дохід та заощадження його та дружини за цей період становили не більше 14 млн грн.

Читайте також
«$200 000 — особисто для Малюка»
Кримінал
ВАКС взяв під варту підозрюваного у вимаганні 1 мільйона доларів за уникнення екстрадиції до рф
Кримінал
Пів мільярда для Сушкевича
Позиція
На росії корупціонерів арештовують, з України корупціонери з награбованим вільно виїжджають
Війна
Як в Україні завищують ціни на будматеріали в «Прозорро»
Політика
Підполковника Нацгвардії судитимуть за понад 70 млн грн незаконних виплат
Кримінал