Created with Sketch.

В Україні вперше створять ударний безпілотний вертоліт

24.05.2021, 13:35

Розробку представить приватне акціонерне товариство "Рамзай"

В Україні вперше в історії розробили ударний безпілотник вертолітного типу AV500W. За запевненням розробників, апарат буде мати досить великі розміри та значну вантажність.

Влітку 2021 року мають відбутися перші льотні випробування дослідного зразка ударного безпілотного вертольота від "Рамзай". Розробка тривала кілька років.

Перший показ дрону відбудеться в червні 2021 року на Міжнародній виставці "Зброя та безпека".

Творці заявили, що AV500W зможе нести та використовувати ракетне озброєння без будь-яких проблем. Також безпілотник оснастять високим ступенем захисту від ворожих засобів РЕБ.

Компанія "Рамзай" відома як інтегратор та розробник (разом з ДККБ "Луч", ПАТ "Мотор Січ" та ДП "Фотоприлад") комплексу керованого озброєння 524Р, який, зокрема, дозволяє використовувати керовані ракети РК-2В ("Бар'єр-В") гелікоптерам Мі-8МСБ-В.

Мі-8МСБ-В від АТ "Мотор Січ" з встановленим комплексом керованого озброєння 524Р спільної розробки та виготовлення ДержККБ "Луч", ПрАТ "Рамзай" та ДП "Фотоприлад" на виставці MSPO-2018

Читайте також
в Україні представили багаторазовий дрон-перехоплювач «Мангуст» для протидії «шахедам»
Війна
Китай розробляє способи нейтралізації супутників Starlink, вбачаючи в них загрозу нацбезпеці
Світ
Туреччина почала серійне виробництво безпілотного винищувача Kızılelma
Світ
Unitree з Китаю пропонує гуманоїдного робота менш ніж за $6 000
Світ
Без камер і смартфонів. Учені навчилися відстежувати людей по Wi‑Fi: що відомо
Новини
В Ощадбанку тестують заміну співробітників на ШІ
Економіка