Created with Sketch.

В Україну прибув третій Patriot від Німеччини

05.07.2024, 15:17

А росіяни продовжують безкарно атакувати військову інфраструктуру Полтавщини.

Україна отримала третій зенітно-ракетний комплекс Patriot, який Німеччина обіцяла Києву ще в середині червня. Про це заявив посол Німеччини в Україні Мартін Єгер.

«Він (Patriot – ред. ОБ) посилить захист населення та інфраструктури країни від літаків, безпілотників та ракет. Український екіпаж системи за останні місяці успішно пройшов відповідну підготовку в Німеччині», – написав він.

Зокрема, уряд Німеччини не повідомляв офіційно про передачу третьої батареї Patriot.


Попри отримання систем ППО від партнерів, окупаційні війська московії продовжують безкарно атакувати Полтавщину.

У п’ятницю, 5 липня, в Миргороді Полтавської області було чути серію вибухів. Повітряні сили попереджали про загрозу застосування балістичного озброєння та закликали мешканців Миргороду перейти в укриття.

Перший вибух, як повідомляє Суспільне, було чути близько 10:25, другий — близько 10:40.

Моніторингові канали також повідомляли про ймовірні пуски балістичних ракет в бік Миргорода та про загрозу повторних ударів.

Про наслідки атаки офіційних даних поки немає.

У Миргороді розташований військовий аеродром Повітряних сил ЗСУ.

Впродовж 1-3 липня всі удари по Миргороду і Полтаві коригували розвідувальні БПЛА окупаційно-терористичного контингенту, запущені з Білгородщини.

Під час повномасштабної війни прострочений блазень із «Кварталу 95» та його прислуга виявилися непридатними, або ж зрадниками. Вони неспроможні виконувати функції управління державними інституціями, не

Читайте також
Ефективність систем Patriot в Україні різко впала. росіяни пробивають ППО?
Війна
Українська система VAMPIRE вперше знищила російську ракету Х-69
Війна
Rheinmetall надасть Україні системи ППО Skyranger 35 за рахунок заморожених активів рф
Війна
Німеччина та Норвегія передадуть Україні ще дві системи Patriot до кінця 2025 року
Війна
Норвегія та Німеччина профінансують закупівлю двох систем Patriot для України
Війна
Україна отримала від Німеччини 7 систем ППО IRIS-T
Війна