Created with Sketch.

ВАКС визнав необґрунтованими активи колишнього начальника Кременчуцького РТЦК та СП

10 червня, 14:08

Суд ухвалив стягнути в дохід держави вартість необґрунтованих активів у сумі майже 3 млн грн

Колегія суддів Вищого антикорупційного суду (ВАКС) задовольнила позов прокурора САП про визнання необґрунтованими активів, які в період 2022-2024 років набув колишній начальник Кременчуцького РТЦК та СП.

Про це повідомляє Спеціалізована антикорупційна прокуратура, а також Національне агентство з питань запобігання корупції.

повідомленні САП у Telegram-каналі в середу зазначається, що йдеться про квартиру в клубному будинку в місті Кременчуці, автомобіль Toyota Land Cruiser Prado, вартість автомобіля Toyota RAV4 та дохід від його відчуження.

«Суд ухвалив стягнути в дохід держави вартість необґрунтованих активів у сумі майже 3 млн грн», — наголошують у САП.

Рішення суду ще не набрало законної сили та може бути оскаржене протягом 30 днів із дня складення його повного тексту.

Позов ґрунтувався на матеріалах НАЗК та НАБУ.

Читайте також
Колишнього президента УАФ Павелка затримали у Словаччині
Кримінал
НАБУ висунуло підозру адвокату забудовника ЖК Navigator
Кримінал
Грантовий картель під прикриттям правосуддя: хто освоїв 30 мільйонів євро
Політика
Експосол України звинуватив МЗС у масштабній корупції
Політика
ВАКС виніс вирок ексдиректору держпідприємства «Інформ-Ресурси» Бабаєву
Кримінал
«Доброчесник» не пройшов перевірки на доброчесність
Політика