Created with Sketch.

ВАКС залишив під вартою екскерівницю Хмельницької МСЕК Крупу

20 серпня, 16:14

Апеляційна палата Вищого антикорупційного суду залишила під вартою колишню очільницю Хмельницької МСЕК «слугу народу» Тетяну Крупу.

Про це повідомили в апеляційній палаті.

Так, апеляція залишила без задоволення скаргу зі сторони захисту Крупи, а ухвалу слідчого судді ВАКС залишили без змін.

Крупа залишиться під вартою до 7 вересня з можливістю внесення застави розміром 56 мільйонів гривень. Зазначимо, що за час слідства розмір застави зменшився майже вдесятеро.

Справа Круп

Екскерівницю медико-соціальної експертної комісії (МСЕК) у Хмельницькій області Тетяну Крупу — викрили на незаконному збагаченні на мільйони доларів.

Як відомо, Національне антикорупційне бюро України (НАБУ) за матеріалами повної перевірки, проведеної Національним агентством з питань запобігання корупції (НАЗК), розпочало кримінальне провадження щодо колишнього начальника Головного управління Пенсійного фонду України в Хмельницькій області Олександра Крупи. Йдеться про сина колишньої очільниці Хмельницької МСЕК Тетяни Крупи, яку підозрюють у незаконному збагаченні. 

У декларації за 2022 рік фігурант зазначив готівкові кошти на понад 23,3 млн. грн. Його дії кваліфіковано за ч. 2 ст. 366-2 (внесення недостовірних відомостей до декларації) та ст. 368-5 (незаконне збагачення) Кримінального кодексу України. В результаті перевірки НАЗК встановило ознаки незаконного збагачення на суму понад 19 млн. грн та недостовірного декларування ще на понад 44 млн. грн.

Посадовець задекларував готівку у різних валютах, не підтвердивши під час перевірки законність її походження. Також було виявлено факт приховування понад $500 тис. (еквівалент понад 19,5 млн. грн), розміщених на рахунку в австрійському банку, відкритому на ім’я дружини на початку повномасштабного вторгнення.

Читайте також
Посадовець Міноборони влаштовував чоловіків на критично-важливе підприємство заради бронювання
Кримінал
Шурма залишив Німеччину через слідчі дії НАБУ та переїхав у Австрію
Кримінал
Ексголова Хмельницької МСЕК Крупа вийшла на волю під 20 млн грн застави
Кримінал
За генерала СБУ Вітюка внесли 9 млн грн застави
Кримінал
Банківська мафія
Новини
Депутата Закарпатської обласної ради викрили на махінаціях з деревиною на мільйон гривень
Кримінал