Created with Sketch.

Вінничина «кинула» полтавських дорожників на півтора мільйона

08.10.2014, 08:58

Полтавщина довела в суді що Вінницька область завинила півтора мільйона гривень. Раніше полтавські дорожники відремонтували цій області автошляхи, але оплати не дочекалися.

Господарським судом Вінницької області задоволено позов прокуратури Полтавщини та стягнуто з одного з публічних акціонерних товариств Вінниці 1,5 мільйона гривень на користь держпідприємства «Полтавський облавтодор».

За словами начальника відділу правозахисної діяльності, протидії корупції та злочинності у сфері транспорту прокуратури Полтавської області Рустама Айдаєва, ці кошти були заборговані державному підприємству за виконаний ремонт автодороги.

Попри задоволений позов Вінниця поки не віддала гроші. Наразі, як повідомила Полтавська прокуратура, вживаються передбачені законом заходи щодо забезпечення реального виконання судового рішення.


Читайте також
Торговельні війни Заходу та КНР
Полтава
Через схеми з агроекспортом з України вивели 198 мільярдів гривень за півтора року
Полтава
Франція депортує колишню керівницю RT France за російську пропаганду
Полтава
Саміт Альянсу в Анкарі. Крок до НАТО 3.0?
Полтава
«Не хочемо карати друзів»: Трамп анонсував скасування санкцій проти Туреччини
Полтава
Трамп напередодні саміту НАТО знову заявив про претензії на Гренландію
Полтава