Created with Sketch.

Вінницький воєнком отримав квартиру замість воїна

10.07.2023, 08:21

Нерухомість записана на його 70-ти річного батька

Керівник Вінницького об’єднаного міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки ЗСУ Роман Потерлевич міг таємно отримати квартиру від міського забудовника та волонтера.

Йдеться про нерухомість, яку обіцяли одному з українських воїнів.

Про це йдеться у розслідуванні проєкту Компромат.leaks. Як зазначається, на початку 2023 року вінницький забудовник та волонтер Володимир Хоменко анонсував виділення восьми квартир для родин військових та добровольців, які нині боронять Україну.

Розслідувачі пишуть, що сім українських родин вже отримали житло, прізвища власників відомі, про них писали журналісти.

Однак щодо восьмого героя даних немає – забудовник інформацію не надав, пояснивши що людина нібито хоче залишитись неназваною, бо воює.

Водночас за інформацією Компромат.leaks восьма квартира на 65 м. кв. нібито таємно відійшла керівнику ТЦК та СП Вінниці. Нерухомість записана на його 70-ти річного батька Потерлевича Миколу Івановича.

Автори проєкту додали, що забудовник відмовився коментувати ситуацію, лише порадив звернутися з даним питанням до голови Вінницької ОВА Сергія Борзова.

Крім того, "подарунком" зацікавилося Державне бюро розслідувань.

Читайте також
Павлущик і довідки за валюту: корупційна арифметика спецперевірок
Опінії
Луценко теж, як і Шабунін, хотів прикурити від США
Політика
НАБУ прийшло з обшуками до Державної податкової служби та до регіональних управлінь
Кримінал
Під рубрикою «Вітя-20 штук»
Політика
САП проситиме заставу для депутатки Скороход
Кримінал
Син Галущенка вчиться в одному з найдорожчих приватних коледжів Швейцарії
Політика