Created with Sketch.

Виставку «У пошуках рівноваги» відомого художника Колеснікова відкрили в Полтаві

21.09.2016, 17:41

У художньому музеї Полтави відкрили персональну виставку Володимира Колеснікова «У пошуках рівноваги». На виставці представлено близько 30 картин.

Володимир Колесніков посередині з аркушами в руках 

– На мою думку, ця виставка особлива не тільки тому, що вона відкрита напередодні Дня міста. Взагалі, кожна з цих картин – окремий світ, який наповнений власними переживаннями автора. Десь це – утопія, десь це сувора реальність – прокоментувала директор Галереї мистецтв Ольга Курчакова.

За її словами, сам автор картин не зміг з’явитися на виставці, бо його запросили до Китаю, де він буде брати участь у вченій колегії. Доповнили її слова друзі художника, які розповіли, що його роботи відомі далеко за межами України.

– Познайомилася з Володєю в цій галереї, коли він ще молодим допомагав своєму батьку організовувати виставки. Він подорожував до Чорногорії та до Словаччини, але не для туризму – він працював з місцевими талантами. До нього навшпиньки ходили на заняття. Ви не уявляєте ту ауру, яка панувала на його заняттях. Це – неймовірно, зараз і досі у Європі у захваті від його творчості – розповіла полтавська художниця Алла Тимошенко.

Загалом усі присутні мали можливість увібрати шматочок тієї атмосфери, яку художник вкладав у свої картини.

Сам Володимир Колесніков все своє життя працював у багатьох жанрах: експерименти з пластикою й скульптурою, художником-декоратором, виконував монументально-декоративні роботи, монументальний живопис, графіка й станковий живопис. В результаті залишив близько 3000 робіт, в яких відобразились сюрреалістичні пошуки й творчі діалоги з такими майстрами, як Дега, Пікассо, Лактіонов.

Зараз твори художника стали частинами 22 музейних збірок та приватних колекцій у різних частинах світу: Україні, Росії, Швейцарії, Німеччині, Франції, Малайзії, США, Бельгії, Японії тощо.

Найвідомішими виставками робіт Колеснікова стали «Подорож до Японії», «Рух у просторі й часі», «Танець» і виставка графіки у київській галереї мистецтв «Планетарій». Всі ці проекти бачили й мають змогу відчути знову і у Полтаві, куди художник постійно повертався попри успіхи в столиці й численні закордонні поїздки.


Читайте також
Невтомні бабусі Полтавщини наближають перемогу, а «зелені ямщики» ні
Полтава
Річку Псел у межах Полтавщини досі захаращено сміттям
Полтава
Свята доброта: чутяни передали захисникам України продовольчу допомогу
Полтава
Селянам Гадяцької громади байдужа українізація
Полтава
Хорольські волонтери передали дрон захисникам України
Полтава
За час весняних пожеж на Полтавщині вигоріло 10 га лісів
Полтава