Created with Sketch.

Влада Нью-Йорку легалізує наркотики для насолоди, почнуть з марихуани

29.03.2021, 11:46
Фото: AL.com

Законотворці штату Нью-Йорк досягли паритетної згоди у питанні легалізації так званої "рекреаційної марихуани".

Ініціаторами проєкту відповідного закону природно виступили члени Демократичної партії США, повідомило видання "Chronicle".

Фактично, сумнозвісне "рекреаційне" використання конопель ніщо інше як нерегулярне вживання психоактивних речовин, не пов'язане з медичними показаннями, а виключно для отримання задоволення.

При цьому двопалатна Легіслатура Нью-Йорку планує дозволити продавати наркотичні препарати американцям старше 21 року у спеціалізованих крамницях.

Однопартійці Джозефа Байдена підрахували, що така легалізація допоможе приносити щорічно у бюджет штату майже 350 мільйонів доларів; про здоров'я громадян США їм явно не йдеться.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що у штаті Нью-Йорк нещодавня законодавча заборона на купівлю зброї вилилася в масові пограбування.

Читайте також
Трамп вважає Венса та Рубіо головними кандидатами на посаду наступного президента США
Світ
Американці ставлять гроші на війну в Україні
Світ
Анонім задонатив Міністерству війни США $130 млн на зарплати військовим
Світ
Секретна служба США виявила «снайперську точку» біля улюбленого аеропорту Трампа
Світ
У США засудили колишнього дипломата рф за брехню ФБР у справі з путінським олігархом
Кримінал
Спікер Палати представників США прогнозує найтриваліший шатдаун
Політика