Created with Sketch.

«Ворскла» опинилася на крок ближче до Ліги Європи

18.04.2016, 05:43

Останній матч 22 туру відбувся в Полтаві. Місцева «Ворскла» приймала одеський «Чорноморець». Господарям поля потрібна була в звітному матчі тільки перемога. Адже підопічні Василя Сачка ведуть боротьбу за потрапляння в єврокубкову зону. Напередодні, «Олександрія» несподівано переграла луганську «Зорю» і скоротила відставання від полтавців до мінімуму. «Ворсклі» обов'язково потрібно було перемагати «Чорноморець», щоб відчувати себе комфортно в боротьбі за потрапляння в Лігу Європи.

Тепла погода і недільний вечір знову не змогли зібрати на стадіоні значну глядацьку аудиторію. Важко сказати, чому вболівальники не поспішають зайняти місця на трибунах стадіону, щоб підтримати улюблену команду. Цінова політика на квитки цілком прийнятлива, кожен полтавець в змозі дозволити собі відвідування футбольного матчу. Може вся справа в тому, що «Ворскла» демонструє невиразний футбол, а вболівальники просто ігнорують його, воліючи перегляд матчу по телебаченню.

Цікавими фактами звітного поєдинку було те, що «Чорноморець» ще жодного разу не вигравав у нинішньому чемпіонаті на виїзді, а «Ворскла» в останній раз програвала в рідних стінах у грудні 2015-го.

Полтавці почали активно. Ледве всі вболівальники встигли зайняти свої місця, як Громов зробив передачу з лівого флангу на лінію воротарського, де Хльобас зіграв на випередження і пробив, але воротар «моряків» Боровик потягнув удар практично впритул.

І тут же господарі відкривають рахунок у матчі. Ткачук завдає точний удар - 1: 0.

Після забитого гола команди мали ще по одній можливісти для взяття воріт, але забити не зуміли. Після цього гра увійшла в спокійне русло. Перший тайм не приніс більше небезпечних моментів.

Друга половина зустрічі була веселіше. На 51 хвилині гарний удар Бартуловіча голкіпер «Чорноморця» Боровик в красивому стрибку переводить на кутовий. Через кілька хвилин гравець «Ворскли» Хльобас втік від двох захисників і пробив з лінії штрафного - повз.

На 77 хвилині Ребенок протягнув м'яч правим флангом, дотягнувши його практично до нульового кута, зумівши пробити низом, Боровик парирував складний удар, але на добиванні першим виявився Коломоєць - 2: 0.

Тут же мали шанс відзначитися одесити. Після помилки оборони ворсклян, Калитвинцев виходив на ударну позицію, але метрів з десяти не влучив у рамку воріт господарів. Це був останній гольовий момент поєдинку.

«Ворскла» перемагає «Чорноморець» з рахунком - 2: 0 і здобуває чергові три очки. У турнірній таблиці полтавці на п'ятому місці, маючи в своєму активі 36 пунктів. Цікаво, що від луганської «Зорі», яка на четвертому місці відставання складає 5 очок, а «Олександрію», яка на шостому - підопічні Сачка випереджають рівно на 5 пунктів.

На післяматчевій прес-конференції наставник ворсклян Василь Сачко сказав:

- Ми грали з дуже непоганою командою. Команда «Чорноморець» - молода, завзята. На мій погляд, це - майбутнє українського футболу. Ви бачили, що було багато боротьби. Я радий, що ми забили швидкий м'яч.
Ми готувалися до гри, добре провели тижневий цикл. Відпрацьовували стандартні положення, вивчили гру гостей. Радує те, що забили швидкий перший м'яч. Ми просили хлопців з перших хвилин включити швидкість, грати агресивніше, особливо в першій фазі атаки. І це нам вдавалося. Ми могли ще забити в першому таймі. Були моменти.
Мені не сподобалася кінцівка першого тайму. А в цілому за бажання та самовіддачу ми подякуємо хлопців. Дуже важливі для нас очки. Сподіваюся, сьогодні була видовищна гра, і ми заслужено перемогли.