Created with Sketch.

«Ворскла» здобула вольову перемогу над «Волинню»

11.09.2016, 19:04

Команда Василя Сачка здобула вольову перемогу над луцькою «Волинню» з рахунком 2:1.

«Ворскла» - «Волинь» - 2:1.

Голи: Хльобас (20 хв, 1:0); Турсунов (73 хв, 2:1) – Діденко (25 хв, 1:1).

"Ворскла": 12.Непогодов, 3.Сімінін, 4.Пердута, 7.Кобахідзе, 8.Ткачук, 11.Бартуловіч, 13.Хльобас, 17.Чеснаков (к), 26.Коломоєць, 54.Дитятьєв, 79.Пилявський.
Запасні: 1.Шуст, 6.Скляр, 9.Загорулько, 10.Турсунов, 23.Сапай, 29.Кравченко, 82.Ребенок.
Головний тренер: Василь Сачко.
"Волинь": 1.Кичак, 22.Шаповал, 26.Никитюк, 24.Горопевшек, 13.Шабанов, 7.Герасимюк, 48.Чепелюк, 94.Хомченко, 9.Мемешев, 97.Дудік, 99.Діденко (к).
Запасні: 42.Неділько, 67.Мелінишин, 65.Тетеренко, 20.Задерецький, 25.Никитюк, 51.Льозін, 18.Логінов.
Головний тренер: Віталій Кварцяний.

Футболісти розпочали гру неквапливо. Певне, розуміли, що кожна помилка може коштувати втрачених очок. Перший момент з’явився на 10-й хвилині, коли Кобахідзе подавав з лівого флангу, але кіпер «Волині» забрав м’яч до рук. Через 4 хвилини Хльобас опинився 1 на один з Кічаком та вирішив пробити з-за меж карного майданчику – м’яч пролетів вище воріт.

Перше взяття воріт сталося на 20-й хвилині – Хльобас з другої спроби все ж переграв воротаря після передачі з глибини поля. 1:0.

«Волинь» не розчарувалася та стала насуватися на ворота «Ворскли». І вже через 5 хвилин після пропущеного голу підопічні Кварцяного відігралися – Діденко забив з пенальті після падіння Дудіка у штрафній зоні «біло-зелених». Опісля команди обмінялися жовтими картками, спочатку Хоменко на 35-й хвилині у лучан отримав «гірчичник», а потім вирішив не відставати капітан полтавської команди Чеснаков – і вже через хвилину мав жовту у своєму пасиві. Перший тайм завершився атакою «Ворскли», у якій Дмитро Хльобас пробив поряд зі стійкою, полоскотавши нерви захисту і голкіпера команди гостей.

Друга половина гри була не такою жвавою, але її розбавив чудовий гол Санжара Турсунова зі штрафного – кручений удар з кута штрафного залишив поза справами Кічака – 2:1. Після цього «Ворскла» наче окрилилася – чудові комбінації у центрі поля, швидкі виходи з оборони в атаку, але господарі не спромоглися дотиснути суперника, який ближче до кінця гри відтиснув гру від своїх воріт та почав нести небезпеку Непогодову. Але Дмитро залишився недоторканним у 2-й 45-хвилинці. То ж – 2:1, «Ворскла» здобуває 2-гу поспіль перемогу і наблизилась до третьої сходинки. Нагадаємо, її посідає «Зоря», яка вчора втратила очки у грі зі «Сталлю» (2:2).