Created with Sketch.

Вперше в історії США ввели режим стихійного лиха у всіх 50 штатах

12.04.2020, 10:26
Фото: iz.ru

За останні дні у США різко зросла кількість жертв коронавірусу, що змусило президента країни ввести режим відразу в 50 штатах.

У неділю, 12 квітня, президент США Дональд Трамп опублікував декларацію про запровадження режиму стихійного лиха, чим вперше в історії країни такий режим вводиться відразу в 50 штатах.

Про це повідомляє  Fox News.

Таке рішення було прийнято, оскільки підтверджені випадки коронавірусу в США досягли принаймні 519 453 випадків в суботу вдень.

Щонайменше 20 071 людина померла в США через цю хворобу, кількість загиблих перевершила той, який був у важко постраждалій Італії. І число загиблих подвоїлося з 10 000 до понад 20 000, всього за п’ять днів.

За словами заступника прес-секретаря Білого дому Джадда Діра, президент США вперше в історії країни оголосив про велику катастрофу відразу у всіх 50 штатах.

Згідно із заявою Білого дому, декларація надає федеральне фінансування місцевим компаніям і органам влади, а також деяким некомерційним організаціям. Вона також може допомогти урядам штатів координувати свої дії з федеральними ресурсами, такими як Федеральне агентство з надзвичайних ситуацій (FEMA) та Інженерний корпус армії.

Нагадаємо, згідно з останніми даними, Штати знаходяться на першому місці і за кількістю заражень COVID-19, і за кількістю смертей від інфекції.

Читайте також
Президент США Трамп залишив лист з інструкціями Венсу на випадок, «якщо з ним щось трапиться»
Політика
У Truth Social з’явилась реклама криптоказино без ліцензії у США
Світ
Міністерство оборони США оприлюднило архів документів про НЛО
Світ
«Зброї більше, ніж людей»
Світ
Адміністрація Трампа почала готуватися до поразки республіканців на виборах до Конгресу США
Світ
Аеротаксі здійснили демонстраційні польоти у мегаполісі США
Світ