Олександр Корнієнко заявив, що Конституція України заважає "Слугам Народу" впроваджувати свої "реформи".
У Верховній Раді вирішили зайнятися парламентською реформою, незважаючи на воєнний стан.
Зміни щодо конституційно закріпленого державного устрою України не виключені навіть у період воєнного стану. Це випливає з інформації, розміщеної в День Конституції України, 28 червня, на сайті партії «Слуга народу».
Так, парламентська реформа продовжиться, незважаючи на виклики воєнного часу.
«Розуміючи виклики військового стану, ми продовжимо парламентську реформу, щоб упорядкувати основні речі», - розповів перший заступник Голови Верховної Ради Олександр Корнієнко під час парламентського семінару на тему: «Гарантування конституційного статусу Парламенту в умовах війни».
«Поки невідомо, скільки ми ще житимемо у військовому становищі, тому актуальність питань сталості роботи влади, Парламенту, сталості основних документів під час війни та максимального їх захисту від будь-яких впливів зростає», — сказав він.
За словами політика, мабуть, ніхто з «батьків-засновників, які писали Конституцію 1996 року, не заперечуватиме, що коли вони планували та проектували життя України, не очікували, що в цій країні буде війна, яка триватиме вже чотири місяці».
«Відповідно, зрозуміло, що ні Конституція, ні законодавство не адаптовані і не включають якісні можливості, що країна може бути у воєнному стані місяцями», — зазначив Олександр Корнієнко.
Перший віце-спікер переконаний, парламент має здійснити «квантовий стрибок» за своїми процедурами.
"Якщо ми говоримо про реформу всієї країни, про економічні "квантові стрибки", про те, що після війни нам потрібно буде відновлюватися радикальними темпами, ми розраховуємо на велике економічне та соціальне зростання, вступ до Євросоюзу", - підкреслив він.
Своєю чергою, нагадуємо читачам, що редакцією "Останнього Бастіону" ініційований Закон України "Про Українську Національну Державу". Він визначає Україну як національну державу Українського Народу.
Останній Бастіон наголошує, що вносити зміни до діючої Конституції України під час війни є небезпечним та недопустимим, як і порушення конституційних норм Верховною Радою.
А "Слугам народу", яким Конституція України заважає проводити власні "реформи", ми хочемо зауважити - що саме вони, а не Конституція, винні в тому, що країна виявилася неготовою до війни. Якщо комусь заважає Конституція України, то це явно не їх країна і вони повинні її покинути.