Created with Sketch.

Єрмак вийшов з СІЗО

18 травня, 10:59

Вранці 18 травня ексглава Офісу президента Андрій Єрмак вийшов з СІЗО після того, як за нього внесли заставу.

Про це повідомляє Українська правда.

Єрмак розповів, що сидів у платній камері і що не знає, хто за нього вносив заставу.

Читайте також
Ексрадникові Галущенка Рокету зменшили заставу на 27 млн грн
Кримінал
Вова спродує Династію
Кримінал
Прокуратура спростувала затримання бізнесмена Василя Веселого
Кримінал
Веселий продовжує пакуватись на «Сенс Банку»
Політика
Поділ майна під прицілом НАБУ
Політика
Бізнес-партнер Міндіча Хмельов із 2022 року скуповував землю та готелі біля Буковелю
Політика