В ОП анонсували збільшення кількості мобільних груп для боротьби з «шахедами» по всій Україні.
Окупанти продовжують активно застосовувати ударні дрони-камікадзе типу Shahed для обстрілу України. Своєю чергою, Україна збільшує кількість мобільних груп для боротьби з ворожими БПЛА.
Також триває робота над посиленням захисту енергетичної інфраструктури та цивільних об’єктів.
Про це у Telegram повідомив заступник Андрія Єрмака Олексій Кулеба.
За його словами, активна робота з розширення мережі мобільних груп по боротьбі з ударними безпілотниками триває у всіх регіонах України. Кулеба наголосив, що мобільні групи вже неодноразово доводили свою ефективність у боротьбі з російськими атаками.
Також в ОП заявили, що обласні військові адміністрації працюють над комплектуванням підрозділів не лише транспортом, а й усіма необхідними приладами. При цьому Кулеба підкреслив, що на Україну знову чекає складна зима, тому щодня продовжується нарощування потужності для ще більш ефективної протидії.
Те, що Офіс Єрмака вирішив приватизувати ідею мобільних груп для боротьби з ворожими БПЛА (які вже понад рік і так ефективно працюють), не може не насторожувати. Як і те, що про збільшення кількості мобільних груп було заявлено публічно, та вказано — які об'єкти будуть в пріоритеті захисту.
Для кого зроблено цю заяву? Для ворога?
«Останній Бастіон» нагадує читачам, що Офіс Президента вже підготував Україну до повномасштабного вторгнення, розповідаючи про шашлики на «травневі свята».
А в цей час було послаблено оборону Миколаєва, про що неодноразово розповідав в інтерв'ю генерал Марченко.
Після оманських договорняків, Володимир Зеленський анонсував плани по Чонгару: «Держава спільно з компанією Socar до кінця року відкриє на Чонгарі великий хаб - центр надання адміністративних послуг, зону відпочинку та інші дуже важливі об'єкти».
У грудні 2020 року Андрій Єрмак у своїй колонці на УП звітував про виконання плану щодо домовленостей та зобов'язань, які виникли на зустрічi лідерів «Нормандської четвірки».
За два місяці до вторгнення віцепрем'єр-міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірина Верещук пообіцяла, що впродовж трьох місяців команда Мінреінтеграції запустить автобусні шатли на КПВВ «Чонгар» та «Каланчак»: від пункту пропуску до адміністративної межі.
14 лютого 2022 року (за 10 днів до повномасштабного вторгнення) на КПВВ «Чонгар» та «Каланчак» розпочали курсувати автобусні шатли від пункту пропуску до адміністративної межі. На тиждень раніше ніж обіцяли, відзвітувала Ірина Верещук.
24 лютого 2022 року через КПВВ «Чонгар» та «Каланчак» на територію України увійшли війська Московії, які захопили південь країни, Херсон, Мелітополь, Енергодар та заблокували Маріуполь.
Зеленський, Єрмак, Верещук, Баканов, та інші представники ЗеКоманди намагаються перекласти відповідальність за здачу південних регіонів України на військових.
Для нас очевидно — хто винен у здачі півдня України, і це не військові, які героїчно захищали Україну від московитської навали. Винні ті, хто за 5 днів до війни розповідав про те, що: «росіяни теж люди. Вони не можуть піти війною на Україну». Винні ті, хо відкривав хаб на «Чонгарі». Винні ті, хто ударними темпами запускав автобусні шатли на КПВВ «Чонгар» та «Каланчак», замість того, щоб посилити війська на півдні України.
Зараз вони публічно повідомляють ворога про збільшення кількості мобільних груп для боротьби з ворожими БПЛА та пріоритетні цілі для захисту.