Created with Sketch.

З-під Полтавщини незаконно викачали води на мільйон

19.11.2014, 11:15

На Полтавщині підприємці без дозволів видобували підземну прісну воду.

В Решетилівському районі Полтавської області виявлено факт незаконного здійснення забору підземної прісної води одним із підприємств.

Про це повідомляє прокуратура Полтавської області.

Підприємство, порушуючи вимоги статті 44 Водного кодексу України, за відсутності дозволу на спеціальне водокористування упродовж 9 місяців цього року незаконно здійснило забір майже 30 тисяч кубічних метрів підземної прісної води – повідомив начальник відділу правозахисної діяльності в екологічній сфері прокуратури області Сергій Чинчик.

Як наслідок, порахували правоохоронці державі завдано збитків на загальну суму понад мільйон гривень.

За фактом зловживання зареєстровано кримінальне провадження. Триває досудове розслідування по справі.


Читайте також
Китай обігнав США у рейтингу суперкомп’ютерів, — Reuters
Полтава
У Вірменії за день до виборів заарештували шістьох кандидатів від проросійської опозиції
Полтава
Служки сіоністів вимагають повернути українців
Полтава
З будівлі ратуші польського Любліна зняли прапор України
Полтава
Ціни на пальне 1 червня 2026. Скільки коштують бензин, дизель та газ на АЗС.
Полтава
Не дайте вбити «Ворсклу». Бо це вже не про футбол - це про Полтаву
Полтава