Created with Sketch.

За майже 900 000 грн придбала квартиру опер Полтавського ГУ Нацполіції

08.08.2017, 13:55

Старший оперуповноважений відділу управління головного управління Національної поліції в Полтавській області Олена Козій придбала квартиру в Полтавському районі за 874 тисячі гривень, задекларувавши за минулий рік тільки $5 000 готівки.

Таке повідомлення про зміну майнового стану вона подала до Єдиного державного реєстру декларацій, пише «Слово і Діло».

Згідно з поданим документом, 4 липня Козій заплатила ТОВ «Будівельна компанія «Комбінат виробничих підприємств» 873 610 грн за квартиру загальною площею 90,1 квадратних метра.

Водночас слід зазначити, що в минулому році опер та її чоловік загалом отримали дохід на суму 256 807 грн. А в грошових активах у чоловіка Козій $5 000. Кредитів або позик поліцейська не отримувала. Також вона не продавала ніякого майна. Джерело отримання коштів на купівлю квартири невідомий

Віктор Карпенко

Читайте також
Франція депортує колишню керівницю RT France за російську пропаганду
Полтава
Саміт Альянсу в Анкарі. Крок до НАТО 3.0?
Полтава
«Не хочемо карати друзів»: Трамп анонсував скасування санкцій проти Туреччини
Полтава
Трамп напередодні саміту НАТО знову заявив про претензії на Гренландію
Полтава
На Майдані Незалежності хочуть знести святилище Бога Рода
Полтава
Китай обігнав США у рейтингу суперкомп’ютерів, — Reuters
Полтава