Created with Sketch.

За минулу добру бойовики 6 разів обстріляли позиції ЗСУ – штаб ООС

14.02.2020, 07:53
Фото ілюстративне
Фото: apostrophe.ua

Втрат серед українських військових немає.

За минулу добу проросійські збройні формування 6 разів порушили режим припинення вогню. Противник вів вогонь по нашим позиціям із міномета калібру 82 мм, а також з гранатометів різних систем, великокаліберних кулеметів та іншої стрілецької зброї.

Про це на під час ранкового зведення повідомляє пресцентр штабу ООС.

«Противник здійснив обстріли по нашим позиціям в районі населених пунктів
Лебединське, Березове, Славне, Новомихайлівка, Новолуганське, Новотошківське
», – йдеться в повідомленні.

Вчора, 13 лютого, внаслідок ворожих обстрілів втрат серед українських захисників не було. 

З початком цієї доби проросійські збройні формування двічі обстріляли захисників Новолуганського, застосувавши 82-мм міномет, ручний протитанковий гранатомет, великокаліберний кулемет та іншу стрілецьку зброю.

За поточну добу втрат теж не має.

Читайте також
Рой Бенавідес: солдат, який самотужки врятував загін у джунглях В’єтнаму
Історія
У російській армії з’явилися випадки канібалізму — The Sunday Times
Війна
Новоросійський порт відновив експорт нафти після атаки дронів на термінал «Шесхарис»
Війна
Третій храм і війна за Єрусалим: що насправді рухає конфліктами
Війна
Папа Римський Лев XIV у великодній промові закликав світових лідерів скласти зброю
Політика
Ще можна зупинити або скоротити історичний «час воєн»
Опінії