Created with Sketch.

За самочинне спалювання стерні неодмінно будуть штрафні санкції, — Котелевська РДА

03.09.2019, 07:25

Мешканців Котелевського району попередили про заборону здійснювати спалення сухостою, соломи та інших пожнивних решток на полях. Відповідна інформація оприлюднена на сторінці районної державної адміністрації у соціальній мережі Facebook.

Чиновники наголошують на тому, що під час гарячої пори збирання врожаю подібні самочинні дії є причиною масштабних пожеж. Вогонь може перекинутися на розташовані поруч житлові будинки, загрожуючи життю людей.

У Котелевській РДА підкреслили, що за самовільне спалювання стерні до порушників природоохоронного законодавства будуть застосовані заходи адміністративного впливу. Передбачено штрафні санкції у розмірі від 170 до 1190 гривень; за особливо великі збитки порушникам загрожує кримінальна відповідальність.

Читайте також
З будівлі ратуші польського Любліна зняли прапор України
Полтава
Ціни на пальне 1 червня 2026. Скільки коштують бензин, дизель та газ на АЗС.
Полтава
Не дайте вбити «Ворсклу». Бо це вже не про футбол - це про Полтаву
Полтава
Невсеремось, браття! Невсеремось!
Полтава
Екоцид у центрі Полтави
Полтава
«Не підкоряйтеся йому!»: Такер Карлсон закликав військових і чиновників не виконувати накази Трампа
Полтава