Created with Sketch.

Загиблий на Кіпрі російський дипломат виявився офіцером ГРУ

12 січня, 22:59

Смерть російського дипломата на Кіпрі може бути пов’язана зі спецслужбами.

Дослідник російського впливу за кордоном Дмитро Хмельницький повідомив виданню «Ехо», що третій секретар посольства росії на Кіпрі Олесей Панов був офіцером ГРУ.

До переведення на Кіпр він працював у Москві в інституті, пов’язаному з радіотехнікою, а в посольстві займався обслуговуванням шпигунської апаратури.

За офіційною версією, Панов помер 8 січня, проте про це стало відомо лише 12-го. Дипмісія не пустила кіпрську поліцію на свою територію і не передала передсмертну записку, яку нібито залишив дипломат.

Хмельницький припускає, що причина смерті могла бути пов’язана з службовими обставинами, зокрема з можливим викриттям планованої втечі, що характерно для практики радянських та російських спецслужб.

Читайте також
Росія вивела на орбіту перші 16 супутників «Рассвет» для створення власного аналога Starlink
Світ
У Техасі стався вибух на одному з найбільших нафтопереробних заводів
Світ
Як працює пропаганда сіоністів. Брехня та маніпуляція страхом. Нічого нового
Світ
Помер колишній спецпрокурор Мюллер, який розслідував втручання рф у вибори в США
Світ
Ана Каспарян різко висловилась про «Ізраїль»
Світ
У США помер 86-річний американський актор і майстер бойових мистецтв Чак Норріс
Світ