Created with Sketch.

Законопроект про децентралізацію держархбудконтролю розляне наступна Верховна Рада

10.10.2014, 12:10

Законопроект щодо передачі контрольних повноважень у сфері держархбудконтролю органам місцевого самоврядування(реєстраційний № 4465а від 11.08.2014) швидше за все буде розглянутий вже наступним складом Верховної Ради. Про це повідомив голова Державної архітектурно-будівельної інспекції України Максим Мартинюк в інтерв’ю інформаційному агентству «Лігабізнесінформ».

«Більшість депутатів підтримує цю ініціативу. Сьогодні законопроект повторно пройшов слухання в профільному комітеті, але сумніваюся, що ця Верховна Рада встигне його розглянути. Втретє ми його внесем вже в новий склад Верховної Ради», - заявив Максим Мартинюк.

За його словами, в останні роки централізація повноважень в сфері архітектурно-будівельного контролю створила абсолютно нездорову ситуацію в будівництві.

«Вважаю, що краще ніж органи місцевого самоврядування, ніхто не зацікавлений в правильному розвитку територій, в тому числі й через правильну забудову», - переконаний голова ДАБІ.

Також він відзначив, що сьогодні внутрішня вертикаль в системі Держархбудінспекції стає жорсткішою.

«Ми хочемо позбавитися від носіїв корупційної культури. Тому оновлюємо склад не менше ніж на половину», - повідомив Максим Мартинюк. 

Відділ моніторингу «Останнього Бастіону»


Читайте також
Екоцид у центрі Полтави
Полтава
«Не підкоряйтеся йому!»: Такер Карлсон закликав військових і чиновників не виконувати накази Трампа
Полтава
У Полтаві боржник намагався вбити комунальницю
Полтава
Чемпіонка світу Анжела Торська сьогодні святкує день народження
Полтава
Типова ж&дівська хуцпа
Полтава
Вітаємо з Днем народження Миколу Закладного
Полтава