Created with Sketch.

Замість офіційного матчу, «Ворскла» провела два товариських

14.03.2016, 06:47

Волею календаря полтавська «Ворскла» поєдинок 12 туру чемпіонату України серед команд Прем'єр-лігі повинна була проводити на минулих вихідних із запорізьким «Металургом». Однак, зустріч не відбулася. Причина банальна: запорожці через брак фінансів і футболістів, що розбіглися в інші клуби протягом  зимового міжсезоння, змушені були знятися зі змагань. Ось так буває в цій країні, що команда, з майже зі столітньою історією, може припинити своє існування. І у величезному промисловому місті не знайшлося плеча, яке могло б підтримати клуб. Футбол втратив «Металург», а вболівальники втратили команду.

Щоб хоч якось компенсувати вимушену паузу і простій, «Ворскла» вирішила провести два товариські матчі з колективами, що представляють нижчі дивізіони українського футболу. Заміна хоч і не рівноцінна, але дозволяє тримати футболістів в ігровому тонусі. Тренування тренуваннями, але вони матчів не замінять.

Цікавим видався хід тренерського штабу полтавців, який вирішив зіграти в один день два матчі. Перший почався в 11.30, а в суперники був обраний кременчуцький «Кремінь», який виступає у другому українському дивізіоні. Географічні сусіди гідного опору не зуміли надати, пропустивши два голи ще на початку матчу.

Рахунок відкрив на 16 хвилині Баранник, потужно пробивший під поперечину. А через шість хвилин другий гол відвідав ворота гостей. Його автором став Довгий. До кінця поєдинку рахунок змін не зазнав - 2 : 0 перемога полтавців. Склад «Ворскли» в цій зустрічі: Ткаченко, Даллку, Бобров (Даллку Ардін, 46), Сапай, Квасній, Одарюк, Бартуловіч, Довгий, Мельник, Бараннік, Ковпак (Авраменко, 67).

Другий товариський матч почався о 14 годині. Суперник був сильніше - ФК «Суми», який виступає в першій українській лізі. Сценарій першого матчу повторився і в другому. На 11 хвилині після передачі Коломійця рахунок відкрив Шиндер - 1: 0. Він же став і автором другого голу, реалізувавши пенальті на 33 хвилині. Полтавці ще мали кілька шансів для взяття воріт, але їм забракло влучності при завершенні атак. Склад «Ворскли» в поєдинку проти ФК «Суми»: Непогодов, Сімінін, Пердута, Дітятьєв, Чеснаков, Ткачук, Скляр, Хльобас, Громов, Коломоєць (Шаповал, 78), Шиндер.

Як бачимо, головний тренер команди Василь Сачко дав можливість пограти всім футболістам, які перебувають в обоймі команди. Підсумок товариських матчів один: дві перемоги з однаковим рахунком - 2 : 0 в один і той же день.

18 тур чемпіонату підніс головну сенсацію - «Дніпро» з великим рахунком виграв у «Шахтаря» - 4 : 1. «Ворскла» залишилася на своєму п'ятому місці, а наступний поєдинок команда Сачко зіграє 19 березня в Харкові проти місцевого «Металіста».