Created with Sketch.

Зеленський знехтував пам'яттю полеглого морпіха Журавля

23 травня, 21:10

23 травня в Україні відзначають День Героїв і День Морської Піхоти. Показовою є сьогоднішня піар-акція від (п)резидента Голобородька.

Звісно ж і по нині Володимир Зеленський не вибачився перед рідними морського піхотинця Ярослава Журавля. Його він заборонив рятувати й прирік на довгу смерть упродовж 4 днів і ночей.

Бо ж вєрховний тоді із пуйлом домовлявся про своє рекламне "велике перемир'я". (Під час того "перемир'я" наших бійців гинуло не менше, ніж у такі ж часи в попередні роки, а деколи й більше).

А рятувальна операція – це бойовий вихід, можливі перестрілки, артилерійське прикриття. Це все особисто Зеленський заборонив у ті дні.

Ми зараз пробуємо уявити, скільки людських життів обірвалося через те, що 4-разовий ухильник ліз зі своїми наказами до військових. Він вимагав точних планів, що одразу ж передавалися у рашистський генштаб, вимагав відведень, розміновувань, утримування недоречних позицій чи відмови від необхідних операцій...

А тут він особисто віддав наказ убити українського бійця!

Тільки розголос та реєстрація петиції про нагородження Ярослава Журавля змусили 5 серпня 2020 року нагородити морпіха посмертно орденом "За мужність" III ступеня. А ще суд два й пів року тому змусив ДБР відкрити провадження за заявою батька загиблого проти отого вєрховнава, але звісно ж, безрезультатно.

Сьогодні ж Зеленський вручав нагороди морпіхам і, як пише підконтрольна преса, – на фронті; цікавий трохи фронт, де так тихо. Хоча, місця, де перебуває особа Зеленського з Єрмаком – найбезпечніші в Україні.

Патрушев Оманських домовленостей дотримується й від Зеленського очікує взаємности. Для захисників хіба одна користь – пів дня відпочити від нескінченних обстрілів.

Читайте також
Когось треба звинуватити, що Південь про@балі, так?
Політика
Печерський районний суд обрав запобіжний захід Нестору Шуфричу
Кримінал
Офіційно. За матеріалами СБУ підозру у державній зраді отримав народний депутат Нестор Шуфрич
Кримінал
Ілон Маск знову намагався зірвати українську спецоперацію у тимчасово окупованому Севастополі
Війна
Показова страта. Знову в тилу убили унікального захисника...
Блоги
«Хто ви такий, щоб розуміти?»
Блоги