Created with Sketch.

Жеваго заборгував футболістам «Ворскли» зарплату за понад півроку

07.08.2018, 15:23

Зовсім скоро ФК «Ворскла» зіграє у Лізі Європи. Проте минулого сезону команда зіткнулась з великими проблемами. Нині гравцям заборгували заробітну плату за 7-8 місяців.

Днями у інтерв’ю виданню Obozrevatel півзахисник В’ячеслав Шарпар висловився: «Бачу, що вболівальники і інші чимало критикують «Ворсклу», адже після минулого сезону всі очікують яскравої гри та перемог. Але хочеться сказати, що багато майже не знають ситуації всередині клубу, з футболістами. Я б з боку не став жорстко критикувати «Ворсклу», з огляду на нинішню ситуацію, в якій знаходиться команда. Повірте, у футболістів теж багато накипіло. Так, є критика і по справі, але багато розмов йдуть врозріз з реальним розкладами. За цей час багато всього було, і поки не хочеться про все говорити... Ми все як і раніше чекаємо і сподіваємося, що ситуація виправиться.» (https://www.obozrevatel.com/sport/football/u-futbolistov-uzhe-nakipelo-vorskla-ne-mozhet-reshit-problemyi-s-dolgami.htm)

Раніше про фінансові проблеми вже розповідав воротар Богдан Шуст, який наголосив, що заборгували гравцям за 7-8 місяців. За цей час сума боргу досягла неймовірних масштабів.

Чи врятує команду її власник Костянтин Жеваго?

Читайте також
Недоруйнований Полтавський краєзнавчий музей доруйнують
Полтава
Або розумні прийдуть до влади, або ямщики доб’ють Полтаву
Полтава
Криваві бариги з Полтавської міської ради збагачуються на війні
Полтава
ЄС звільнив Польщу від обов'язку приймати мігрантів
Полтава
Полтавська міська рада найняла охоронців підземних переходів
Полтава
Полтавська міська рада отримала низьку оцінку відкритості
Полтава