Його засудили за відмивання грошей через криптовалютну біржу BTC-e.
США погодилися повернути росії громадянина росії Олександра Винника, якого ще у 2021 році Греція видала США в Греції за звинуваченням у відмиванні грошей через криптовалютну біржу BTC-e.
Про це пише New York Post, який отримав підтвердження від Білого дому.
У липні 2017 року влада Греції затримала Винника, якого в США підозрювали в організації операції з відмивання $ 4 млрд, які він сам не визнавав. Згодом Греція погодилася видати його США, а потім і росії — там його теж обвинувачували у масштабному шахрайстві і навіть заочно взяли під варту.
Зрештою росіянина екстрадували до Франції, а потім — до США, де він визнав провину.
Нагадаємо, напередодні спецпосланець президента США Дональда Трампа Стів Віткофф справді літав до Москви, аби забрати американця Марка Фогеля, який провів понад три роки за ґратами за звинуваченням у зберіганні наркотиків.
Його особисто зустрів президент США Дональд Трамп, який заявив, що звільнення Фогеля «може стати важливою частиною» завершення війни в Україні.
В обмін на нього найближчими днями в росії очікують повернення російського громадянина, ім’я якого рф розкриє, коли той прибуде до рф, казав речник кремля дмитро пєсков.