Created with Sketch.

Знаєте чому у нас немає своїх "Шахідів" ?

18.10.2022, 12:45

Весь оборонний сектор монополізований державою і держава хоче, щоб все вироблялося на їх оборонних підприємствах

(Текст подано мовою оригіналу зі збереженням авторської стилістики. Увага! Присутня ненормативна лексика).

Знаєте чому у нас немає своїх Шахідів, дронів камікадзе, власних військових дронів і всього іншого?

Бо цей весь оборонний сектор монополізований державою і держава хоче, щоб все вироблялося на їх оборонних підприємствах і бажано, щоб держава замовляла сама у себе, і якщо мова йде про інвестиції - то тільки сама собі, бо як же так - обороні підприємства будуть без грошей.

А що це значить для звичайного розробника?

Це значить, що він має працювати «під кимось», а всі його розробки будуть «скомуніждєні во благо родіни».

Також, отримати дозвіл на ввезення компонентів військового або подвійного призначення - це майже нереальна задача для більшості, бо це також монополізовано своїми.

А ввезеш неправильно - посадять.

А потім - а чому немає чим збивати Шахіди? А чому в них є, а у нас нема? А що ви бля зробили, щоб це було?

P.S. Для прикладу, щоб тестово ввезти товари подвійного призначення і розібратися як це все працює, вже 2 місяці спілкуюся з головою експортного контролю Oleksandr Pavlichenko напряму, ввічливо питаю що і як, 3 рази просять переробити документи - вже кілька разів переробили як казали, а коли питаєш чи ще довго буде цей бюрократичний атракціон, бо пройшло вже 2 місяці, а віз ще нині там і терміни всі пройшли - відповідь одна: "Ви нас не ображайте" і ставить мене в бан. Ось так і живем.

Читайте також
Війна без стратегії: монолог людини, яку щороку кличуть у ЗСУ
Опінії
Шалом, прокидайтеся, українці
Опінії
Зеленський шукає компроміс, путін користується бездіяльністю України
Опінії
Британія запускає для молоді оплачуваний пробний рік у збройних силах
Світ
Влади в Україні немає
Опінії
ZЕрежим проти України: мародерство, брехня та непоправні втрати
Війна