Created with Sketch.

ЗСУ розгромило "вагнерівців" в районі Бахмута

25.12.2022, 10:45

Кількох найманців було взято у полон, всі вони виявилися засудженими. Схоже, що кадрові військові у ПВК "Вагнер" вже закінчилися

У районі Бахмута підрозділами ЗСУ було розгромлено банду вагнерівців.

Декілька найманців було взято в полон, всі вони були ув'язненими виправних колоній московії, багато хто засуджений за тяжкі злочини.

Схоже, що кадрові військові у ПВК "Вагнер" вже закінчилися. Але на росії дуже багато засуджених, яких можна використати у якості гарматного м'яса.

Нагадаємо, що за оцінками Пентагону, на утримання приватної військової групи «Вагнер» її голова євгєній прігожин щомісяця витрачає приблизно 100 млн. доларів.

40 тисяч воюючих проти України найманців рф – колишні ув’язнені, заявив офіційний представник Ради США національної безпеки Джон Кірбі.

У вагнерівців, за словами представника Ради національної безпеки при Білому домі Джона Кірбі, такий кадровий дефіцит, як і у регулярних російських частин.

«Створюється відчуття, – каже Кірбі, – що пан пригожин просто намагається завалити Бахмут тілами росіян. Тільки за останні тижні загинуло близько тисячі найманців ПВК «Вагнера», і, за нашими оцінками, 90 відсотків із цієї тисячі – ув’язнені».

Читайте також
Спільницею підозрюваної в теракті у Львові виявилася 18-річна дівчина
Кримінал
Теракт у Львові
Війна
У Львові пролунало кілька вибухів після прибуття поліції на виклик, є загиблі
Війна
Викриття планів Моссаду
Світ
План «Андінія». Навіщо «Ізраїль» влаштував масштабну пожежу в Аргентині?
Світ
Операція з захоплення Мадуро коштувала Венесуелі 75 життів, - The Washington Post
Політика