Created with Sketch.

ЗСУ знищили склад боєприпасів окупантів на Луганщині

18.07.2022, 12:55

Українські захисники продовжують ліквідовувати склади окупантів

Українські захисники ліквідували ще один склад боєприпасів і ПММ в окупованій Кадіївці (колишній Стаханов) Луганської області.

Про це повідомляє Управління стратегічних комунікацій ЗСУ в Telegram.

«Паралельно із загорянням «складу селітри і гуманітарки» в Новій Каховці, в тимчасово окупованій Кадіївці також відбулося самозаймання «не складу БК і ПММ». Куріння в невстановлених місцях стає вже звичайною справою», – йдеться в повідомленні.

На опублікованому відео видно пожежу та чути звуки детонації боєприпасів.

Читайте також
російський Волгоград опинився під атакою українських дронів
Війна
Сили безпілотних систем підтвердили ураження головної електропідстанції Севастополя
Війна
ЗСУ уразили центр космічного зв’язку під Москвою – Генштаб
Війна
У Криму горить Керченський порт — його атакували безпілотники
Війна
Ударні дрони атакували Крим — горить Таврійська ТЕС і нафтогазове сховище
Війна
Українські дрони вдарили по залізничних мостах у Криму — Генштаб
Війна