•  

Брати Бублики «забули» задекларувати автівки

8030
Брати Бублики «забули» задекларувати автівки

Відповідно до ст. 3 ЗУ «Про запобігання корупції», суб’єктами, на яких поширюється дія цього Закону, є: народні депутати України, депутати Верховної Ради Автономної Республіки Крим, депутати місцевих рад, сільські, селищні, міські голови.

Тобто, громадяни Бублик Ю.В. та Бублик О.В, підпадають під дію цього Закону і мають подавати електронні декларації, в яких зобов'язані зазначати достовірні відомості про доходи, рухоме та нерухоме майно.

Водночас, ми виявили факти імовірного порушення Закону, а саме подання недостовірних відомостей громадянами Бубликом Ю.В. та Бубликом О.В, які не внесли до своїх декларацій про доходи за 2018 рік транспортні засоби, якими, згідно з Єдиним реєстром МВС, володіють на 03.07.2019 та володіли на момент подання декларацій про доходи за 2018 рік.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Кончита Вурст по-ковалівськи, або Юрій Васильович змінює професію

Цим громадяни Бублик Ю.В. та Бублик О.В, на мою думку, порушили ч. 1 ст. 366 Кримінального Кодексу України «Декларування недостовірної інформації»: подання суб’єктом декларування завідомо недостовірних відомостей у декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, передбаченої Законом України "Про запобігання корупції", або умисне неподання суб’єктом декларування зазначеної декларації.

Також – вбачаю імовірне порушення громадянами Бубликом Ю.В. та Бубликом О.В ч. 1 і 2 статті 172-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення «Порушення вимог фінансового контролю».


Геннадій Сікалов

Коментарі