Брати Бублики «забули» задекларувати автівки

ПОЛТАВА
10.07.2019, 06:45
Брати Бублики «забули» задекларувати автівки

Відповідно до ст. 3 ЗУ «Про запобігання корупції», суб’єктами, на яких поширюється дія цього Закону, є: народні депутати України, депутати Верховної Ради Автономної Республіки Крим, депутати місцевих рад, сільські, селищні, міські голови.

Тобто, громадяни Бублик Ю.В. та Бублик О.В, підпадають під дію цього Закону і мають подавати електронні декларації, в яких зобов'язані зазначати достовірні відомості про доходи, рухоме та нерухоме майно.

Водночас, ми виявили факти імовірного порушення Закону, а саме подання недостовірних відомостей громадянами Бубликом Ю.В. та Бубликом О.В, які не внесли до своїх декларацій про доходи за 2018 рік транспортні засоби, якими, згідно з Єдиним реєстром МВС, володіють на 03.07.2019 та володіли на момент подання декларацій про доходи за 2018 рік.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Кончита Вурст по-ковалівськи, або Юрій Васильович змінює професію

Цим громадяни Бублик Ю.В. та Бублик О.В, на мою думку, порушили ч. 1 ст. 366 Кримінального Кодексу України «Декларування недостовірної інформації»: подання суб’єктом декларування завідомо недостовірних відомостей у декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, передбаченої Законом України "Про запобігання корупції", або умисне неподання суб’єктом декларування зазначеної декларації.

Також – вбачаю імовірне порушення громадянами Бубликом Ю.В. та Бубликом О.В ч. 1 і 2 статті 172-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення «Порушення вимог фінансового контролю».


Геннадій Сікалов

Читайте також:
Невдовзі під Полтавою з’явиться нове визначне місце — старий дуб перетворять на справжній витвір мистецтва.
12:24
Мисливські угіддя Полтавської області поповнилася поголів'ям благородного виду ссавців племінної англійсько-польської лінії.
10:40
Пирятинська міська рада планує профінансувати у повному обсязі створення єдиної системи відеоспостереження.
09:16
На тлі карантину депутати Полтавської районної ради внесли зміни до загального фонду районного бюджету.
вчора, 11:32
Колони політдемонстрантів заполонили собою увесь центр міста.
24 травня, 15:29
Гадяцькі комунальні служби здійснюють поточний ремонт вулиці Набережна Груні та відновлюють тротуарні доріжки у місті.
23 травня, 08:56