•  

Кандидат-лісоруб. Юрій Бублик із братом незаконно вирубують ліси

8030
Кандидат-лісоруб. Юрій Бублик із братом незаконно вирубують ліси

Державна екологічна інспекція у Полтавській області провела позапланову перевірку на виконання листа Служби автомобільних доріг у Полтавській області та виявила факти знесення дерев до ступеня припинення росту, без дозвільних документів, що є порушенням ст. 69 Лісового кодексу України. 

Незаконна вирубка дерев відбувалася в смузі автомобільної дороги загального користування Київ-Харків-Довжанський, км 354 (ліворуч) поворот на село Ковалівку.

Під час допиту свідків (імена ми приховали, щоб не наражати людей на небезпеку розправи), працівники Полтавського РВ УМВС з'ясували, що замовлення по вирубуванню дерев надав сільський голова с. Ковалівки Бублик Олександр Васильович, рідний брат кандидата на посаду міського очільника Полтави Юрія Бублика. Свідки також зазначили, що вказівка на вирублювання дерев "згори" була дана саме Юрієм Бубликом, народним депутатом України.

Мабуть, гроші на підуп виборців у Юрія Бублика закінчилися, тож він вирішив через свого брата, поповнити кишеню коштами від продажу Ковалівського лісу. 

Чи притягнуть до відповідальності перед законом нардепа Бублика  та його брата, сільського голову Ковалівки Держекоінспекція та працівники УМВС? Чи депутатський мандат і на цей раз зіграє роль, і винні залишаться непокараними?

Коментарі