Кандидат-лісоруб. Юрій Бублик із братом незаконно вирубують ліси

ПОЛТАВА
16.10.2015, 10:51
Кандидат-лісоруб. Юрій Бублик із братом незаконно вирубують ліси

Державна екологічна інспекція у Полтавській області провела позапланову перевірку на виконання листа Служби автомобільних доріг у Полтавській області та виявила факти знесення дерев до ступеня припинення росту, без дозвільних документів, що є порушенням ст. 69 Лісового кодексу України. 

Незаконна вирубка дерев відбувалася в смузі автомобільної дороги загального користування Київ-Харків-Довжанський, км 354 (ліворуч) поворот на село Ковалівку.

Під час допиту свідків (імена ми приховали, щоб не наражати людей на небезпеку розправи), працівники Полтавського РВ УМВС з'ясували, що замовлення по вирубуванню дерев надав сільський голова с. Ковалівки Бублик Олександр Васильович, рідний брат кандидата на посаду міського очільника Полтави Юрія Бублика. Свідки також зазначили, що вказівка на вирублювання дерев "згори" була дана саме Юрієм Бубликом, народним депутатом України.

Мабуть, гроші на підуп виборців у Юрія Бублика закінчилися, тож він вирішив через свого брата, поповнити кишеню коштами від продажу Ковалівського лісу. 

Чи притягнуть до відповідальності перед законом нардепа Бублика  та його брата, сільського голову Ковалівки Держекоінспекція та працівники УМВС? Чи депутатський мандат і на цей раз зіграє роль, і винні залишаться непокараними?


Читайте також:
На тлі карантину через пандемію коронавірусу у Полтавській області планують сприяти туристичній галузі.
09:18
В Оржиці провели засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування.
вчора, 13:51
Зі зняттям низки карантинних обмежень миргородська влада розпочала підготовчі роботи до купального сезону.
вчора, 08:46
Борівський розсадник — гордість усього Полтавського лісового господарства, адже тут зростають сосни та дуби для нових лісів.
28 травня, 12:42
Гадяцькі комунальні служби звітують про проведення робіт з благоустрою у парку "Перемога".
28 травня, 09:18
Станція екстреної медичної допомоги та медицини катастроф у Диканьці поповнилася новим транспортним засобом.
27 травня, 11:12