•  

Комуністична ідеологія як норма для народних обранців — поганий приклад Фінляндії

660
Комуністична ідеологія як норма для народних обранців — поганий приклад Фінляндії

Депутат парламенту Фінляндської Республіки від партії «Союз лівих сил» (фін. Vasemmistoliitto) Анна Контула назвала свою фракцію першою в історії незалежності країни відверто комуністичною.

Про це жінка розповіла в інтерв'ю журналістам видання «Askel». Вона наголосила, що тривалий час приховувала свої відверто радикально ліві погляди, але перебування її колег-партійців в теперішньому уряді змінив ставлення і їй немає більше чого боятися.

«Лівацтво/лівизна — це загальний термін, який поєднує загальнолюдські тенденції з марксистською традицією. Комунізм же одна з його важливих частин. Тому, я вважаю, що називатися комуністом у ХХІ столітті це свідомий вияв, демонстрація того, що наше суспільство досягло високого рівня демократії та політичної свободи», — наголосила Анна Контула.

Варто зазначити, що представники «Союз лівих сил» неодноразово були помічені у зібраннях, організованих мільярдером Джорджем Соросом, де пропагувалась «боротьба з сучасним фашизмом, расизмом і ксенофобією». Зауважимо, що ліві радикали Фінляндії, маючи депутатські мандати, неодноразово здійснювали напади на ідеологічних опонентів, при цьбому уникнувши будь-яких покарань.

(Фото: видання "Askel")

Схоже

Націоналісти Фінляндії очолили рейтинг партійних уподобань громадськості

Мовне питання по-естонськи: президент розчарована бездіяльністю свого уряду в галузі ...

​Армія Фінляндії готова дати відсіч будь-якому агресору, — результат військових ...

Макрон заявив, що віддає перевагу мігрантам із Африки, аніж представникам ...

Наближені до уряду Туреччини підприємці викупили оборонний завод у Фінляндії

Коментарі