Комуністична ідеологія як норма для народних обранців — поганий приклад Фінляндії

СВІТ
10.09.2019, 09:39
Комуністична ідеологія як норма для народних обранців — поганий приклад Фінляндії

Депутат парламенту Фінляндської Республіки від партії «Союз лівих сил» (фін. Vasemmistoliitto) Анна Контула назвала свою фракцію першою в історії незалежності країни відверто комуністичною.

Про це жінка розповіла в інтерв'ю журналістам видання «Askel». Вона наголосила, що тривалий час приховувала свої відверто радикально ліві погляди, але перебування її колег-партійців в теперішньому уряді змінив ставлення і їй немає більше чого боятися.

«Лівацтво/лівизна — це загальний термін, який поєднує загальнолюдські тенденції з марксистською традицією. Комунізм же одна з його важливих частин. Тому, я вважаю, що називатися комуністом у ХХІ столітті це свідомий вияв, демонстрація того, що наше суспільство досягло високого рівня демократії та політичної свободи», — наголосила Анна Контула.

Варто зазначити, що представники «Союз лівих сил» неодноразово були помічені у зібраннях, організованих мільярдером Джорджем Соросом, де пропагувалась «боротьба з сучасним фашизмом, расизмом і ксенофобією». Зауважимо, що ліві радикали Фінляндії, маючи депутатські мандати, неодноразово здійснювали напади на ідеологічних опонентів, при цьбому уникнувши будь-яких покарань.

(Фото: видання "Askel")

Читайте також:
Реджеп-Тайїп Ердоган знову у центрі уваги через скандал довкола ізраїльсько-палестинських відносин.
вчора, 13:51
Мільйони поляків вживають воду, на варті якості якої стоять мідії.
25 травня, 16:50
Більшість фінляндців позитивно ставляться до трудової міграції з-за меж Євросоюзу, яка має відновити економічний потенціал країни.
25 травня, 10:46
Найбільше заробив засновник Facebook Марк Цукерберг — 31 млрд доларів.
24 травня, 11:20
Покоління, яке народилося на планеті з початку 2000-х років, дедалі рідше вживає спиртні напої, ніж їхні батьки.
23 травня, 12:34
Корінні американці зі штату Оклагома, які врятували мешканців Ірландії від голоду, тепер самі опинилися на межі виживання через коронавірус.
22 травня, 16:50