•  

Конґресмени-демократи звинуватили Трампа у «надмірному расизмі»

350
Конґресмени-демократи звинуватили Трампа у «надмірному расизмі»

Відповідну резолюцію підписала демократична більшість Палати представників Конґресу США: 240 — "за" і 187 —"проти". Документ, який також підтримали 4 республіканці, засуджує "расистські" дописи Дональда Трампа у соцмережі Twitter.

Як повідомляє видання "Die Zeit", президент США піддав сумніву приналежність кількох представниць Демократичної партії до американської нації. Причиною тому, є їхнє мігрантське походження і демонстративне вороже ставлення до білих американців.

Пуерториканка Алекзендріа Окасіо-Кортес, сомалійка Ільган Омар, палестинка Рашида Тлаіб і афроамериканка Айанна Преслі не стали миритися з заявами Трампа. Заручившись підтримкою колег-конґресменів з лав Демократичної партії, вони підготували резолюцію, закликавши очільника Білого Дому вибачитися за свої "огидні слова, що розпалюють міжетнічну і расову ворожнечу".

Республіканська партія, у свою чергу, звинуватила демократів у бажанні отримати політичні дивіденди на передодні президентської кампанії. Сам же Трамп неодноразово заявляв, що "вихідці з Азії та Африки, які мігрували до США, схильні до злочинів і не готові пристосуватися до американського порядку".

Схоже

У США активісти «АнтиФа» погрожують розправою над сім'ями співробітників приватних ...

Трамп погрожує виходом США із СОТ

​Білий дім може відправити послом до Москви знавця тоталітарних режимів

​Пам'ять про захисників України «порушує правила і стандарти» мережі Facebook?

«Ліві проти божевільних лівих»: оглядачка «Wall Street Journal» охарактеризувала зміни ...

Коментарі