•  

Корупціонери переходять у наступ на ЗМІ

8030
Корупціонери переходять у наступ на ЗМІ

«Рєшала» судових справ Мамая й підробник УБОЗу образився на Інтернети від «Останнього Бастіону».

О. Ковжого подав судовий позов, в якому бідкається на принизливе самопочуття та оцінив свою пошкоджену моральність у ~999 долярів і 66 центів.

Як стверджується в позові, все через сайт «Останнього Бастіону».

Ковжого не йме доводам у >>> цій статті <<<,>>> цій <<<,>>> цій <<< та >>> цій <<<.

Між іншим у позові наголошується, що Олександр Ковжога є керівником Управління Всеукраїнської спеціальної колегії з питань боротьби з корупцією та організованою злочинністю у Полтавській області.

Але насправді це всього лише громадська організація в чиїй назві спостерігається підміна понять.

Назва фактично імітує найменування відомств державних органів влади. Мімікрія, вочевидь, необхідна щоб штучно підняти свій авторитет в очах лохів.

Якщо подивитися всередину цього «псевдоУБОЗу», то в «справі» замазаний дехто Олександр Ковжога, звільнений свого часу з лав правоохоронних органів і який нині пропонує свої послуги в судах в якості чи то захисника, чи то представника, та займається «вирішенням» питань в судах таких клієнтів, як Мамай. Використовуючи зв’язки з окремими представниками судової влади, як то Рябішин та кум Ковжого – голова Октябрського районного суду Струков, до яких у люстраторів нині багато питань.

Лузери, які нічого не досягли в житті і не в змозі показати своїх професійних якостей в міліції, тепер хизуються роботою в незрозумілій колегії, прикриваючись гучними назвами.

Цікаво, що в Інтернеті пишуть про діяча на прізвище Ковжога, а позивається якась істота Ковжого.

Коментарі