Корупціонери переходять у наступ на ЗМІ

ПОЛТАВА
06.03.2015, 13:44
Корупціонери переходять у наступ на ЗМІ

«Рєшала» судових справ Мамая й підробник УБОЗу образився на Інтернети від «Останнього Бастіону».

О. Ковжого подав судовий позов, в якому бідкається на принизливе самопочуття та оцінив свою пошкоджену моральність у ~999 долярів і 66 центів.

Як стверджується в позові, все через сайт «Останнього Бастіону».

Ковжого не йме доводам у >>> цій статті <<<, >>> цій <<<, >>> цій <<< та >>> цій <<<.

Між іншим у позові наголошується, що Олександр Ковжога є керівником Управління Всеукраїнської спеціальної колегії з питань боротьби з корупцією та організованою злочинністю у Полтавській області.

Але насправді це всього лише громадська організація в чиїй назві спостерігається підміна понять.

Назва фактично імітує найменування відомств державних органів влади. Мімікрія, вочевидь, необхідна щоб штучно підняти свій авторитет в очах лохів.

Якщо подивитися всередину цього «псевдоУБОЗу», то в «справі» замазаний дехто Олександр Ковжога, звільнений свого часу з лав правоохоронних органів і який нині пропонує свої послуги в судах в якості чи то захисника, чи то представника, та займається «вирішенням» питань в судах таких клієнтів, як Мамай. Використовуючи зв’язки з окремими представниками судової влади, як то Рябішин та кум Ковжого – голова Октябрського районного суду Струков, до яких у люстраторів нині багато питань.

Лузери, які нічого не досягли в житті і не в змозі показати своїх професійних якостей в міліції, тепер хизуються роботою в незрозумілій колегії, прикриваючись гучними назвами.

Цікаво, що в Інтернеті пишуть про діяча на прізвище Ковжога, а позивається якась істота Ковжого.


Читайте також:
Змусити гоїв сплатити непомірні податки, а потім ще їх вигнати на ремонт доріг власним коштом.
20 квітня, 16:10
КИЇВСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД МІСТА ПОЛТАВИ УСТАНОВИВ НЕКОНСТИТУЦІЙНІСТЬ КАРАНТИННИХ ОБМЕЖЕНЬ, ВСТАНОВЛЕНИХ КАБІНЕТОМ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
19 квітня, 14:05
Автоматично арештовувати грошові кошти на рахунках українців можуть 7 банків
13 квітня, 13:15
Тижня не минуло з моменту вандалізму у Малій Перещепині Новосанжарської громади, як кремлівські пропагандисти вже назвали винних.
10 квітня, 14:34
Депутати Полтавської облради сьогодні не проголосували за передачу трьох аптек «Полтавафарм» у власність громади Кременчука.
09 квітня, 17:05
Президент України Володимир Зеленський підписав закон про захист боржників від неправомірних дій колекторів.
09 квітня, 15:50