•  

Мультикультуралізм і глобалізація загрожують існуванню європейських націй, — міністр культури Латвії

660
Мультикультуралізм і глобалізація загрожують існуванню європейських націй, — міністр культури Латвії

Перетворення Європи на «інтернаціональний казан» знищить самобутність її націй, зокрема тих, чисельність яких не перевищує кілька мільйонів. Про це заявив міністр культури Латвійської Республіки Науріс Пунтуліс в інтерв'ю виданню «Baltkom».

Чиновник наголосив на тому, що для нього особисто є важливим на сьогодні зберегти національну ідентичність латвійців, їхню культуру і мову. В умовах глобалізації та доволі мінливого світу проблема збереження суто національної Латвії є першочерговим завданням.

«Я не можу уявити свою Батьківщину інтернаціональною, адже тоді це більше не буде Латвія! Я підкреслюю, що нам треба розуміти цілі збереження нашої країни від викликів мінливого сьогодення», — зазначив Науріс Пунтуліс.

Латвійський міністр культури зізнався, що він є прихильником сучасного націоналізму і виступає за збереження культурної самобутності свого народу і своєї нації на рівні з іншими. Науріс Пунтуліс підкреслив, що у ХХІ столітті кожна нація в Європі намагається активно боротися за своє існування, своєї культури, своїх традицій, своєї етнічної сутності, оскільки наслідки глобалізму та мультикультуралізму будуть непередбачувані навіть для самих їх адептів вже у найближчому майбутньому.

Коментарі