Мультикультуралізм і глобалізація загрожують існуванню європейських націй, — міністр культури Латвії

ПОЛТАВА
23.09.2019, 09:06
Мультикультуралізм і глобалізація загрожують існуванню європейських націй, — міністр культури Латвії

Перетворення Європи на «інтернаціональний казан» знищить самобутність її націй, зокрема тих, чисельність яких не перевищує кілька мільйонів. Про це заявив міністр культури Латвійської Республіки Науріс Пунтуліс в інтерв'ю виданню «Baltkom».

Чиновник наголосив на тому, що для нього особисто є важливим на сьогодні зберегти національну ідентичність латвійців, їхню культуру і мову. В умовах глобалізації та доволі мінливого світу проблема збереження суто національної Латвії є першочерговим завданням.

«Я не можу уявити свою Батьківщину інтернаціональною, адже тоді це більше не буде Латвія! Я підкреслюю, що нам треба розуміти цілі збереження нашої країни від викликів мінливого сьогодення», — зазначив Науріс Пунтуліс.

Латвійський міністр культури зізнався, що він є прихильником сучасного націоналізму і виступає за збереження культурної самобутності свого народу і своєї нації на рівні з іншими. Науріс Пунтуліс підкреслив, що у ХХІ столітті кожна нація в Європі намагається активно боротися за своє існування, своєї культури, своїх традицій, своєї етнічної сутності, оскільки наслідки глобалізму та мультикультуралізму будуть непередбачувані навіть для самих їх адептів вже у найближчому майбутньому.

Читайте також:
21 лютого полтавці завітали на незвичайну екскурсію з елементами театралізації до Краєзнавчого музею.
13:05
Жінці загрожує позбавлення волі на строк від шести до десяти років з конфіскацією майна.
вчора, 11:47
Більша частина новосанжарських виборців віддала свої голоси за «Слугу народу».
вчора, 08:40
За попередніми даними поліція затримала 24 особи.
вчора, 06:29
Цьому передували вечірні сутички поліціянтів з місцевими жителями, які заблокували дорогу до медичного закладу.
20 лютого, 20:16
Під медцентром «Нові Санжари» досі відбуваються сутички. Протестувальників оточила поліція, Нацгвардія та патрульні поліції.
20 лютого, 17:14