•  

МЗС Росії схибило, направивши скандального листа японським журналістам

330
МЗС Росії схибило, направивши скандального листа японським журналістам

Міністерство закордонних справ Росії порекомендувало японській газеті «Санкей» не давати інтерв'ю самій собі.

Відповідна ксива була відправлена в московську редакцію видання помилково і призначалася для однієї зі структур МЗС, повідомляє радіо Свобода.

Про це стало відомо з відкритого листа на адресу міністерської групи Лаврова, оприлюдненого на сайті газети «Санкей». Його переклад російською мовою опублікував журналіст Олексій Ковальов.

- Газета «Санкей» серед основних друкованих видань Японії посідає особливо крайню позицію, будучи націоналістично спрямованою. У багатьох статтях про Росію міститься критика, часом нападки, неодноразове спотворення реальності, передається негативна точка зору. Спираючись на антиросійський стиль подачі, ми рекомендуємо не давати інтерв'ю цьому виданню, - сказано в електронній ксиві МЗС Росії.

Редактор «Санкей» Ендо Рёске висловив обурення словами про спотворення реальності, додавши: «Міністерство закордонних справ, що займається зовнішнмиі зв'язками Росії, допускає такі елементарні помилки, як відправка офіційного листа не тому адресатові. Залишається тільки підсумувати, що останнім часом державні установи Росії з таким завзяттям раболепно слідують за Путіним, що втратили хватку в справжніх справах».

МЗС поки ніяк не коментує скандал.

Відділ моніторингу

Коментарі