МЗС Росії схибило, направивши скандального листа японським журналістам

СВІТ
04.06.2016, 06:24
МЗС Росії схибило, направивши скандального листа японським журналістам

Міністерство закордонних справ Росії порекомендувало японській газеті «Санкей» не давати інтерв'ю самій собі.

Відповідна ксива була відправлена в московську редакцію видання помилково і призначалася для однієї зі структур МЗС, повідомляє радіо Свобода.

Про це стало відомо з відкритого листа на адресу міністерської групи Лаврова, оприлюдненого на сайті газети «Санкей». Його переклад російською мовою опублікував журналіст Олексій Ковальов.

- Газета «Санкей» серед основних друкованих видань Японії посідає особливо крайню позицію, будучи націоналістично спрямованою. У багатьох статтях про Росію міститься критика, часом нападки, неодноразове спотворення реальності, передається негативна точка зору. Спираючись на антиросійський стиль подачі, ми рекомендуємо не давати інтерв'ю цьому виданню, - сказано в електронній ксиві МЗС Росії.

Редактор «Санкей» Ендо Рёске висловив обурення словами про спотворення реальності, додавши: «Міністерство закордонних справ, що займається зовнішнмиі зв'язками Росії, допускає такі елементарні помилки, як відправка офіційного листа не тому адресатові. Залишається тільки підсумувати, що останнім часом державні установи Росії з таким завзяттям раболепно слідують за Путіним, що втратили хватку в справжніх справах».

МЗС поки ніяк не коментує скандал.

Відділ моніторингу

Читайте також:
Спільними зусиллями військових Франції та Республіки Нігер у прикордонному регіоні Тіллабері знищено осередок джихадистів.
15:35
Фінляндські банки закривають рахунки російських клієнтів у зв'язку із посиленням контролю за спробами відмивання грошей.
14:00
Влада Республіки Гаїті скасувала щорічний карнавал присвячений початку Великодньому Посту через вуличне кровопролиття.
13:55
Ліки випробовують на дорослих, інфікованих COVID-19.
08:45
Відео з Михайловою можна знайти на численних порносайтах.
07:25
На сході Туреччини були зафіксовані підземні поштовхи магнітудою 5,0.
06:24