•  

Підприємці Полтави проти законопроектів №1053-1 та 1073, але поводяться пасивно (відео)

1870
Підприємці Полтави проти законопроектів №1053-1 та 1073, але поводяться пасивно (відео)

Як і в інших куточках України, чимало підприємців Полтави стурбовані можливістю введення в дію законопроектів №1053-1 та 1073, які передбачають жорстке регулювання дрібного бізнесу.

Якщо Володимир Зеленський підпише ці закони, то вже наступного року кожен приватний підприємець з 2 по 4-ту групи має встановити касовий апарат, а також почати вести складський облік згідно прибуткових накладних. Крім того – в обов'язковому порядку готувати щоденні звіти до податкової.

Підприємці Полтави, з якими довелося спілкуватися журналістам «Останнього Бастіону», переконані, що це знищить їх бізнес.

Проте, попри незадоволення, полтавські підприємці лишаються досить пасивними. Сьогодні перед Полтавською ОДА мав відбутися мітинг незадоволених власників бізнесу. Але на акцію прийшло менше десяти осіб, та й ті були з символікою партії скандального Геннадія Балашова. Альтернативної, «непартійної» акції полтавські підприємці не організували. Хоч акції протесту з відповідного приводу у Києві були досить велелюдними.

Зрештою, частина підприємців, які давали журналістам «Останньому Бастіону» попередні коментарі, відмовилася повторювати їх на камеру.

Цим, напевно, полтавські підприємці підтверджують приказку, що суспільство має ту владу, на яку заслуговує.

Схоже

Зеленський може йти хіба що в кінці колони. Ветерани обурені ...

Колишній депутат підозрює діючого міністра у шпигунстві на користь Росії

Українці почали гірше ставитися до Зеленського, Гончарука та Разумкова, – ...

Іноземці почнуть скуповувати українську землю з 2024 року, — «Слуги ...

Сторінки на підтримку Зеленського продаються організаціям проросійського спрямування, – віцепрем'єрміністр

Коментарі