Підприємці Полтави проти законопроектів №1053-1 та 1073, але поводяться пасивно (відео)

ПОЛТАВА
07.10.2019, 17:00

Як і в інших куточках України, чимало підприємців Полтави стурбовані можливістю введення в дію законопроектів №1053-1 та 1073, які передбачають жорстке регулювання дрібного бізнесу.

Якщо Володимир Зеленський підпише ці закони, то вже наступного року кожен приватний підприємець з 2 по 4-ту групи має встановити касовий апарат, а також почати вести складський облік згідно прибуткових накладних. Крім того – в обов'язковому порядку готувати щоденні звіти до податкової.

Підприємці Полтави, з якими довелося спілкуватися журналістам «Останнього Бастіону», переконані, що це знищить їх бізнес.

Проте, попри незадоволення, полтавські підприємці лишаються досить пасивними. Сьогодні перед Полтавською ОДА мав відбутися мітинг незадоволених власників бізнесу. Але на акцію прийшло менше десяти осіб, та й ті були з символікою партії скандального Геннадія Балашова. Альтернативної, «непартійної» акції полтавські підприємці не організували. Хоч акції протесту з відповідного приводу у Києві були досить велелюдними.

Зрештою, частина підприємців, які давали журналістам «Останньому Бастіону» попередні коментарі, відмовилася повторювати їх на камеру.

Цим, напевно, полтавські підприємці підтверджують приказку, що суспільство має ту владу, на яку заслуговує.


вибір редакції
Читайте також:
Борівський розсадник — гордість усього Полтавського лісового господарства, адже тут зростають сосни та дуби для нових лісів.
12:42
Гадяцькі комунальні служби звітують про проведення робіт з благоустрою у парку "Перемога".
09:18
Станція екстреної медичної допомоги та медицини катастроф у Диканьці поповнилася новим транспортним засобом.
вчора, 11:12
Матеріальний резерв місцевого значення створили чиновники однієї з громад Полтавської області.
вчора, 08:30
Невдовзі під Полтавою з’явиться нове визначне місце — старий дуб перетворять на справжній витвір мистецтва.
26 травня, 12:24
Мисливські угіддя Полтавської області поповнилася поголів'ям благородного виду ссавців племінної англійсько-польської лінії.
26 травня, 10:40