•  

Полтавська лікарка Селькіна залишила без ортезів дітей-інвалідів

30150
Полтавська лікарка Селькіна залишила без ортезів дітей-інвалідів

Головлікарка І міської клінічної лікарні м. Полтави Ганна Селькіна через сина Бориса, прокурора обласної прокуратури та прокурора Дігтяра, «віджала» обладнання та заготовки у фірми з виготовлення ортезів – ортопедичних пристроїв для пересування дітей, обмежених у русі.

Таким чином Селькіна спробувала поквитатися з лікарем-ортопедом Олександром Любицьким, який заснував центр із виготовлення ортезів ТОВ «Ортез-Полтава».

Наріжний камінь, через який постраждали сотні дітей-інвалідів, упирається в гроші, які Селькіна хотіла отримувати як монополіст із виготовлення ортопедичних пристроїв.

Так у 2012 році в Полтаві було засноване ТОВ «Ортез», що виготовляло продукцію медичного призначення. У складі засновників була Ганна Селькіна в особі свого чоловіка – Євгена Селькіна, лікар Олександр Любицький та громадянин Пєший В.М.

Любицький був призначений на посаду директора. Також він був автором виготовлення ортезів та керівником для молодих спеціалістів, що конструювали обладнання.

Згідно з документами, наданами адвокатом Любицького, у 2016 році лікар заснував власну фірму ТОВ «Ортез-Полтава». Любицький висловив бажання піти з ТОВ «Ортезу» через несприйняття політики Селькіної. Любицький звернувся з доповідною до співзасновника центру Селькіної, у якій повідомив про звільнення та просив узгодити акт передачі матеріальних цінностей та документів.

Із посади директора «Ортезу» Любицький звільнився 11 квітня 2016. Через день на цю посаду був призначений чоловік Селькіної.

Через місяць лікар повторно надіслав звернення на ім’я новопризначеного директора «Ортеза» - Євгена Селькіна. Любицький вимагав створення комісії для передачі матеріальних цінностей з метою забезпечення їхньої передачі в порядку, встановленому Положенням про інвентаризацію актів та забовязань, затвердженим наказом Міністерства фінансів України від 02.09.2014 №879. Про ухвалення рішення та дату прийняття-передачі лікар просив повідомити в 3-денний термін.

Звернення Любицького Селькіни та Пєшков залишила поза увагою. Втрата провідного спеціаліста та штату, який пішов із Любицьким унеможливлювало роботу центру ТОВ «Ортез». Щоб не допустити цього, головлікарка через сина-прокурора провертають аферу з блокування роботи ТОВ «Ортез-Полтава».

Оскільки синові Селькіної Борису «світитися» у справі не можна, головлікарка І міської лікарні з сином залучили до справи «перевертня» у погонах – прокурора Дігтяра. Молодий і «перспективний» прокурор відомий полтавцям, передовсім, як власник елітної нерухомості в центрі міста. Співпраця із сімейством Селькіної для нього не перший досвід. Саме молодший Дігтяр тиснув на лікаря Левуса, обіцявши «загнати» того.

ЧИТАЙТЕ ПРО ЦЕ НА «ОСТАННЬОМУ БАСТІОНІ»: Прокурор Ян Стрелюк у відчаї готує фізичну розправу та хоче «зламати» людину

Саме прокурор прокуратури Київського району м. Полтави Дігтяр звернувся з клопотанням в Октябрський суд міста Полтави (нечуваний випадок активності прокурора у поданні клопотання). Дігтяр наполягав на обшуку ТОВ «Ортез-Полтава». Суд клопотання розглянув і допитав Селькіну як потерпілу. Та заявила про відсутність на робочому місці працівників, втрату печатки, документів, обладнання і матеріалів.

Виходить, «потерпіла» проігнорувала три листи, в яких її просили про передачу матеріальних цінностей, але після клопотання Дігтяра (читай сина Бориса – ред.), Селькіна кинулася дзвонити в усі дзвони Феміди.

Логіка дій Селькіної вкрай проста. Вона з чоловіком, що виконували в «Ортезі» функцію гаманців, залишилися без провідного лікаря, який власне й виконував замовлення з виготовлення надточних пристроїв пересування. Любицький як спеціаліст передавав знання молодим колегам. Ті пішли за вчителем, оскільки він надав їм робоче місце та продовжував ділитися досвідом і знаннями.

ПОДРОБИЦІ ЩОДО ФЕЙКОВОЇ ІНВАЛІДНОСТІ СЕЛЬКІНОЇ: Фейкові invalid у кріслах Полтавської ОДА та інших держустанов

ТОВ «Ортез-Полтава» запрацював, залишивши підприємство-конкурент Селькіної у розбитого корита. Проте з апаратурою, документами, печатками та ін., що без рук фахівців перетворилося в мотлох.

Щоби повернути собі монополію (центри з виготовлення ортезів є в Полтаві та Львові), Селькіна-Селькін-Дігтяр узаконили собі обшуки в «Ортез-Полтаві» Любицького, провівши їх одночасно 4 (!). За їхніми результатами – усе обладнання, матеріали та устаткування ТОВ «Ортез-Полтава» було вилучено, робота центру призупинена, сотні дітей не можуть отримати обладнання для покращення рухових можливостей.

8 липня 2016 році пацієнти прибули в ТОВ «Ортез-Полтава» отримувати замовлені системи ортезів. Оперативна група, що проводила обшук у центрі, відповіла батькам, що замовлення забрати не можна, ортези вилучаються. Замовити їх можна у Львові.

Суд у цій справі може повернути дітям-інвалідам необхідні системи ортезів. Чи поверне, вирішиться 2 серпня в Октябрському суді. Справу розглядатиме суддя Блажко, із досвіду якої простежується присутність невід’ємної корупційною складової у вирішенні питань. 

Стаття публікується на наданих матеріалах, документальному підтвердженні викладу та зверненні лікаря Любицького до нашого видання.

Ситуація, коли дітей позбавили змоги нормально пересуватися, зайвий раз підтверджує всю зажерливість, ненаситність і жадобу окремих чиновників і держслужбовців.

Ганні Борисівні Селькіній виявилося замало так званих «благодійних внесків» у І міській лікарні, які вона започаткувала для «пришвидшення» у наданні безоплатної медичної допомоги. 

Полтавські журналісти неодноразово висвітлювали побори, організовані керівництвом лікарні. Розміри незаконних прибутків рахуються в сотнях тисяч гривень. 

Про участь у справі прокурора Антона Дігтяра взагалі не повинно йти мови. Виник корпоративний спір, де чітко визначені власники і немає жодної крихти державних інтересів. Натомість Дігятр подав клопотання про обшук. Інакше як корупційною складовою участь прокурора у справі пояснити не можна.

Зрозуміло, що нечисті на руку чиновники та прокурори звикли об’єднуватися в зграї заради придушення приватних бізнес-інтересів та збагачення на них. На жаль, вони за це рідко отримують покарання. Та коли проблема стосується позбавлення сотень дітей-інвалідів систем ортезів, про щось людське в тілах посадовців говорити важко.

Далі буде. 

Коментарі