Полтавська лікарка Селькіна залишила без ортезів дітей-інвалідів

ПОЛТАВА
31.07.2016, 12:07
Полтавська лікарка Селькіна залишила без ортезів дітей-інвалідів

Головлікарка І міської клінічної лікарні м. Полтави Ганна Селькіна через сина Бориса, прокурора обласної прокуратури та прокурора Дігтяра, «віджала» обладнання та заготовки у фірми з виготовлення ортезів – ортопедичних пристроїв для пересування дітей, обмежених у русі.

Таким чином Селькіна спробувала поквитатися з лікарем-ортопедом Олександром Любицьким, який заснував центр із виготовлення ортезів ТОВ «Ортез-Полтава».

Полтавська лікарка Селькіна залишила без ортезів дітей-інвалідів_1

Полтавська лікарка Селькіна залишила без ортезів дітей-інвалідів_3

Наріжний камінь, через який постраждали сотні дітей-інвалідів, упирається в гроші, які Селькіна хотіла отримувати як монополіст із виготовлення ортопедичних пристроїв.

Так у 2012 році в Полтаві було засноване ТОВ «Ортез», що виготовляло продукцію медичного призначення. У складі засновників була Ганна Селькіна в особі свого чоловіка – Євгена Селькіна, лікар Олександр Любицький та громадянин Пєший В.М.

Любицький був призначений на посаду директора. Також він був автором виготовлення ортезів та керівником для молодих спеціалістів, що конструювали обладнання.

Згідно з документами, наданами адвокатом Любицького, у 2016 році лікар заснував власну фірму ТОВ «Ортез-Полтава». Любицький висловив бажання піти з ТОВ «Ортезу» через несприйняття політики Селькіної. Любицький звернувся з доповідною до співзасновника центру Селькіної, у якій повідомив про звільнення та просив узгодити акт передачі матеріальних цінностей та документів.

Полтавська лікарка Селькіна залишила без ортезів дітей-інвалідів_5

Із посади директора «Ортезу» Любицький звільнився 11 квітня 2016. Через день на цю посаду був призначений чоловік Селькіної.

Через місяць лікар повторно надіслав звернення на ім’я новопризначеного директора «Ортеза» - Євгена Селькіна. Любицький вимагав створення комісії для передачі матеріальних цінностей з метою забезпечення їхньої передачі в порядку, встановленому Положенням про інвентаризацію актів та забовязань, затвердженим наказом Міністерства фінансів України від 02.09.2014 №879. Про ухвалення рішення та дату прийняття-передачі лікар просив повідомити в 3-денний термін.

Полтавська лікарка Селькіна залишила без ортезів дітей-інвалідів_7

Звернення Любицького Селькіни та Пєшков залишила поза увагою. Втрата провідного спеціаліста та штату, який пішов із Любицьким унеможливлювало роботу центру ТОВ «Ортез». Щоб не допустити цього, головлікарка через сина-прокурора провертають аферу з блокування роботи ТОВ «Ортез-Полтава».

Оскільки синові Селькіної Борису «світитися» у справі не можна, головлікарка І міської лікарні з сином залучили до справи «перевертня» у погонах – прокурора Дігтяра. Молодий і «перспективний» прокурор відомий полтавцям, передовсім, як власник елітної нерухомості в центрі міста. Співпраця із сімейством Селькіної для нього не перший досвід. Саме молодший Дігтяр тиснув на лікаря Левуса, обіцявши «загнати» того.

ЧИТАЙТЕ ПРО ЦЕ НА «ОСТАННЬОМУ БАСТІОНІ»: Прокурор Ян Стрелюк у відчаї готує фізичну розправу та хоче «зламати» людину

Саме прокурор прокуратури Київського району м. Полтави Дігтяр звернувся з клопотанням в Октябрський суд міста Полтави (нечуваний випадок активності прокурора у поданні клопотання). Дігтяр наполягав на обшуку ТОВ «Ортез-Полтава». Суд клопотання розглянув і допитав Селькіну як потерпілу. Та заявила про відсутність на робочому місці працівників, втрату печатки, документів, обладнання і матеріалів.

Виходить, «потерпіла» проігнорувала три листи, в яких її просили про передачу матеріальних цінностей, але після клопотання Дігтяра (читай сина Бориса – ред.), Селькіна кинулася дзвонити в усі дзвони Феміди.

Логіка дій Селькіної вкрай проста. Вона з чоловіком, що виконували в «Ортезі» функцію гаманців, залишилися без провідного лікаря, який власне й виконував замовлення з виготовлення надточних пристроїв пересування. Любицький як спеціаліст передавав знання молодим колегам. Ті пішли за вчителем, оскільки він надав їм робоче місце та продовжував ділитися досвідом і знаннями.

ПОДРОБИЦІ ЩОДО ФЕЙКОВОЇ ІНВАЛІДНОСТІ СЕЛЬКІНОЇ: Фейкові invalid у кріслах Полтавської ОДА та інших держустанов

ТОВ «Ортез-Полтава» запрацював, залишивши підприємство-конкурент Селькіної у розбитого корита. Проте з апаратурою, документами, печатками та ін., що без рук фахівців перетворилося в мотлох.

Щоби повернути собі монополію (центри з виготовлення ортезів є в Полтаві та Львові), Селькіна-Селькін-Дігтяр узаконили собі обшуки в «Ортез-Полтаві» Любицького, провівши їх одночасно 4 (!). За їхніми результатами – усе обладнання, матеріали та устаткування ТОВ «Ортез-Полтава» було вилучено, робота центру призупинена, сотні дітей не можуть отримати обладнання для покращення рухових можливостей.

8 липня 2016 році пацієнти прибули в ТОВ «Ортез-Полтава» отримувати замовлені системи ортезів. Оперативна група, що проводила обшук у центрі, відповіла батькам, що замовлення забрати не можна, ортези вилучаються. Замовити їх можна у Львові.

Суд у цій справі може повернути дітям-інвалідам необхідні системи ортезів. Чи поверне, вирішиться 2 серпня в Октябрському суді. Справу розглядатиме суддя Блажко, із досвіду якої простежується присутність невід’ємної корупційною складової у вирішенні питань. 

Стаття публікується на наданих матеріалах, документальному підтвердженні викладу та зверненні лікаря Любицького до нашого видання.

Полтавська лікарка Селькіна залишила без ортезів дітей-інвалідів_9

Полтавська лікарка Селькіна залишила без ортезів дітей-інвалідів_11

Ситуація, коли дітей позбавили змоги нормально пересуватися, зайвий раз підтверджує всю зажерливість, ненаситність і жадобу окремих чиновників і держслужбовців.

Ганні Борисівні Селькіній виявилося замало так званих «благодійних внесків» у І міській лікарні, які вона започаткувала для «пришвидшення» у наданні безоплатної медичної допомоги. 

Полтавська лікарка Селькіна залишила без ортезів дітей-інвалідів_13

Полтавські журналісти неодноразово висвітлювали побори, організовані керівництвом лікарні. Розміри незаконних прибутків рахуються в сотнях тисяч гривень. 

Про участь у справі прокурора Антона Дігтяра взагалі не повинно йти мови. Виник корпоративний спір, де чітко визначені власники і немає жодної крихти державних інтересів. Натомість Дігятр подав клопотання про обшук. Інакше як корупційною складовою участь прокурора у справі пояснити не можна.

Зрозуміло, що нечисті на руку чиновники та прокурори звикли об’єднуватися в зграї заради придушення приватних бізнес-інтересів та збагачення на них. На жаль, вони за це рідко отримують покарання. Та коли проблема стосується позбавлення сотень дітей-інвалідів систем ортезів, про щось людське в тілах посадовців говорити важко.

Далі буде. 

Читайте також:
Полтава
Стихійні звалища обабіч траси Решетилівка-Дніпро плюндрують неповторність нашого рідного краю. Громадяни засмічують, влада просто констатує.
06:03
Полтава
Мешканець Великобудищанської громади до останнього подиху боронив рідну землю від загарбників. Тепер чоловік у Небесному Воїнстві України.
вчора, 14:47
Полтава
Полтавським «зеленим ямщикам» слід брати приклад із колег по цеху. Але, коли бажання сприяти перемозі України немає, то воно і не з'явиться.
вчора, 06:02
Полтава
У міській раді склалася типова для всіх органів виконавчої влади ситуація. Так, одним набридло виконувати свої обов'язки, іншим їх мало.
27 березня, 12:18
Полтава
Чоловік рибалив в акваторії Кам'янського водосховища неподалік села Орлик Полтавського району. Тепер доведеться заплатити штраф.
27 березня, 07:00
Полтава
Депутати з чиновниками погодили план щодо усунення назв, які мають російське або совєцьке походження. Виявляється, не все ще декомунізовано.
26 березня, 20:23